AGRO Vitality komplex muškát a surfinie (hnojivo s urychlovačem růstu)

1 l
169,90 Kč 169,90 Kč/l
Země původu: Česká republika,

AGRO Vitality komplex Muškát a surfinie je přípravek ideální pro všechny druhy balkónových rostlin jako jsou muškáty, surfinie, begonie, fuchsie, milion bells aj.

Nejedná se o běžné hnojivo. Vedle hlavních živin a mikroprvků obsahuje tzv. urychlovač růstu. Jde o speciální výluh z vermikompostu, který vzniká činností kalifornských žížal. Obsahuje přírodní enzymy a humusové látky, které rostlinu probudí k životu a dodají jí potřebnou energii k růstu a kvetení.

  • Plastová láhev o objemu 1 l vystačí pro namíchání 166 l speciální zálivky.

Použití

Dávkování: 30 ml (2 víčka lahve) do 5 litrů vody pro zálivku; 15 ml (1 víčko od lahve) do 3 litrů vody pro postřik na listy.

O výrobci

Agro CS je ryze českou společností, založenou v roce 1992. V té době navázala na činnost Agropodniku Česká Skalice, který sloužil zemědělcům v oblasti poradenství, skladování a aplikace hnojiv. Pro svůj rozvoj AGRO CS v následujících letech využilo odborných zkušeností a znalostí a v roce 1994 rozšířilo své aktivity o výrobu substrátů a malobalení hnojiv. Tuto činnost nadále systematicky rozšiřovalo a v současné době patří ve střední a východní Evropě k předním výrobcům substrátů, hnojiv a travních osiv.

Skladování

Uchovávejte v suchu. Chraňte před vlhkostí.

Výrobce

AGRO CS a. s.
č. p. 265
552 03  Říkov
Česká republika