Weiki Probiotika pro zahradu

250 ml
244,90 Kč 979,60 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Weiki jsou přírodní probiotika pro zahradu, která podporují růst a kvetení, celkově zlepšují kondici rostlin a urychlují dozrávání plodů.

Díky přírodním užitečným bakteriím weiki rostliny lépe zakoření, získají víc živin, více porostou i pokvetou a dokáží se lépe bránit jakémukoli stresu. Vy sklidíte větší úrodu i sladší plody a zahrada bude celkově v lepší kondici. Krásné výsledky uvidíte už po měsíci.

  • Jedno balení pokryje spotřebu třeba 12 velkých rajčatových keřů nebo cca 10 m2 květinového nebo zeleninového záhonku na celou sezonu.

  • použití hnojiva je vhodné pro celou zahradu
  • unikátní česká receptura
  • podporuje zdraví, růst, kvetení a úrodu
  • uplatnění na celé zahradě (ovoce, zelenina, okrasné keře a trvalky aj.)

Použití

Vyndejte lahvičku z tuby, protřepejte a jedno víčko roztoku weiki vlijte do konvice se sedmi litry vody. Zamíchejte a hotovo. Rostliny zalijte nebo jim dopřejte probiotickou spršku přímo na listy nebo květy.

Dávkování: základní hnojení před výsadbou 25–60 g/m2, přihnojování v průběhu vegetace 10–20 g/m2, dle typu rostliny. Hnojivo dodáváme v praktickém uzavíratelném obalu s odnosným uchem, což je obrovskou výhodou pro skladování a manipulaci.

Dávkování můžete upravit podle počasí, když je sucho, dáte víc vody, když hodně prší, stačí ředit méně. Zálivku nebo postřik opakujte asi jednou za 10 až 14 dní. Viditelné výsledky se objeví už po třetí až čtvrté zálivce nebo postřiku. Zahrada bude celkově vitálnější a v lepší kondici.

O výrobci

Firma Manatech se dlouhodobě zabývá vývojem technologií založených na ekologických principech. Vyvíjí unikátní technologie a nabízí ekologické přípravky na bázi efektivních mikroorganismů pro lepší kondici rostlin, zvířat a půdy. Jejich probiotika mají široké využití především v oblasti rostlinné výroby, kompostování, chovu zvířat, v odpadovém hospodářství a při silážování, ale jsou hojně využívaná i drobnými farmáři, zahrádkáři a chovateli. Všechny jejich výrobky přispívají k zlepšení životního prostředí.

Skladování

Skladujte v suchu a mimo dosah dětí.

Výrobce

MANETECH, a.s.
Klánovická 601/40
198 00  Praha 9