Láznička bramborový knedlík špenátový

500 g
Od českého farmáře
89,90 Kč 179,80 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Knedlík patří k oblíbeným přílohám českých strávníků. Bramborový knedlík špenátový značky Láznička je skutečně vyrobený z brambor.

Základem jsou kvalitní suroviny - minimálně 60% brambor z Českomoravské vrchoviny, čerstvě umletá mouka přímo ze mlýna, špenát z Litoměřicka. Důležité je ruční zpracování knedlíků.


Použití

Knedlík je vynikající k jakémukoliv masu, zejména jako příloha k pečenému králičímu nebo jehněčímu masu. TIP: Zkuste recept na špenátové knedlíky s vepřovou krkovicí na houbách. 

V pekáčku si orestujte cibuli, osolené a opepřené silnější plátky krkovice a zprudka opečeme z obou stran. Přidejte kmín, nasekaný česnek a ve vodě předem namočené scezené houby. Pokapejte sójovou omáčkou, podlijte a pečte zakryté asi hodinu a půl. Poté maso vyndejte a omáčku mírně zaprašte hladkou moukou a provařte. Knedlíky vložte do vroucí osolené vody a vařte asi 15 minut. Maso vraťte do omáčky, aby se prohřálo a můžete podávat. 

O výrobci 

Společnost Knedlíky Láznička se pravidelně stává vítězem v různých soutěžích a testech. Cílem společnosti je vyvrácení mýtů, že doma vyrobený knedlík je lepší než ten koupený. Tajemství výrobků značky Láznička spočívá v kvalitních surovinách, které jsou míchány v poměru, který dodržovaly naše babičky při přípravě nedělního oběda. V knedlících nenajdete žádné konzervanty ani potravinářská barviva. 

Kouzlo domácí chuti knedlíků Láznička je zaručeno kombinací několika faktorů. Kromě kvalitních surovin je důležité ruční zpracování knedlíků. Aby byl výsledný produkt nadýchaný a kyprý, je nutné zvládnout sice jednoduchý, ale důležitý grif práce s těstem. A ten zatím nezvládne žádný stroj. Knedlíky kynou po přesně stanovenou dobu při dané teplotě a vlhkosti. Roky testovali a zdokonalovali zdánlivě jednoduché postupy výroby až našli ten správný a zaručující nejen výbornou chuť prodktů značky Láznička. 

Skladování

Skladujte do 10°C.

Výrobce

Knedlíky Láznička
Jakobiho 327,
Praha 10  Petrovice
 

 

 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Brambory
Hrubá mouka
Krupice
Listový špenát
Voda
Vejce
Sůl

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Vejce