-43 %

Finish Powerball Classic 68ks tablety do myčky nádobí

68 ks
Trvale výhodná cena %
219,90 Kč 3,23 Kč/ks389,90 Kč
Země původu: Polsko,

Popis produktu

Tyto tablety jsou praktickým pomocníkem pro každodenní mytí špinavého nádobí.

Obsahují kuličku Powerball, která má funkci, jako byste nádobí nechali několik hodin namočené. Odstraňuje zbytky a zabraňuje vzniku skvrn a povlaku dokonce i v tvrdé vodě a zaručí zářivý lesk. Zbytek tablety si poradí s odolnými nečistotami a čajovými skvrnami, takže vaše nádobí bude vždy nádherně čisté. Pro ještě lepší výsledek přidejte leštidlo.

Jak pouzit Finish tablety

Použití

Tabletu Finish vyjměte z obalu a vložte ji do přihrádky pro mycí prostředky. Přidejte sůl a leštidlo. Poté spusťte obvyklý mycí program. 

O výrobci

Začátkem 50. let minulého století přinášelo rostoucí používání tvarovaného nádobí z plastu řadu obtíží. Skvrny od kávy a fleky způsobené pomalým schnutím, to byly běžné problémy, které připravily půdu pro ten správný produkt.

Na základě poznatků o potřebách mlékárenského průmyslu představil Eco-Lab dva produkty, které se poté staly významnými hráči na scéně mycích prostředků pro domácnosti: Electrasol® a nový mimořádný produkt – Finish®. Finish® je nyní největší světovou značkou prostředků používaných v myčkách na nádobí a prodává se ve více než 40 zemích celého světa.

Skladování

Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic) spol. s r.o.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3