-35 %

Finish Classic duopack - 2x68ks

136 ks
Trvale výhodná cena
349,90 Kč 2,57 Kč/ks539,90 Kč
Země původu: Polsko,

Popis produktu

Toto dvojité bude vaším praktickým pomocníkem pro každodenní mytí špinavého nádobí.

Celkem 136 tablet obsahuje kuličku Powerball, která má funkci, jako byste nádobí nechali několik hodin namočené. Odstraňuje zbytky a zabraňuje vzniku skvrn a povlaku dokonce i v tvrdé vodě a zaručí zářivý lesk. Zbytek tablety si poradí s odolnými nečistotami a čajovými skvrnami, takže vaše nádobí bude vždy nádherně čisté. Pro ještě lepší výsledek můžete přidat leštidlo.Jak pouzit Finish tablety

Použití

Tabletu Finish vyjměte z obalu a vložte ji do přihrádky pro mycí prostředky. Přidejte sůl a leštidlo. Poté spusťte obvyklý mycí program. 

O výrobci

Začátkem 50. let minulého století přinášelo rostoucí používání tvarovaného nádobí z plastu řadu obtíží. Skvrny od kávy a fleky způsobené pomalým schnutím, to byly běžné problémy, které připravily půdu pro ten správný produkt.

Na základě poznatků o potřebách mlékárenského průmyslu představil Eco-Lab dva produkty, které se poté staly významnými hráči na scéně mycích prostředků pro domácnosti: Electrasol® a nový mimořádný produkt – Finish®. Finish® je nyní největší světovou značkou prostředků používaných v myčkách na nádobí a prodává se ve více než 40 zemích celého světa.

Skladování

Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic) spol. s r.o.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3