Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.
-33 %

Ariel Sensitive gelové kapsle na praní prádla 3v1

14 ks
Trvale výhodná cena
99,90 Kč 7,14 Kč/ks149,90 Kč
Země původu: Francie,

Čisticí účinky v jedné malé kapsli. Kapsle na praní prádla Ariel Sensitive 3v1 mají vícekomorový design, který udrží složky oddělené do doby, než se namočí, což zaručuje koncentrované čisticí účinky. Obal kapslí na praní prádla Ariel se v kontaktu s vodou zcela rozpouští a uvolňuje účinné látky, které si poradí s velkou škálou různých skvrn.

Vlastnosti produktu:

- Perou, odstraňují skvrny a rozjasňují
- Výjimečné čisticí účinky v jedné kapsli na praní
- Ideální na jemné prádlo
- Snadné použití: není nutné odměřovat a nalévat
- Získáte skvělé výsledky i v náročných podmínkách
- Vynikající čisticí účinky i při praní na 30°C
- Vaše oblečení bude díky kapslím na praní Ariel 3v1 úžasně vypadat a vonět čistotou
- Ariel Sensitive je k dostání také jako tekutý prací prostředek

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Upozornění

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při požití: necítíte-li se dobře, volejte toxikologické informační středisko/lékaře.

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké

Složení

>30% Anionic Surfactants,

5-15% Soap,

<5% Non-Ionic Surfactants,

Phosphonates,

Optical Brighteners,

Perfumes