Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Syoss pěnové tužidlo Fiberflex Flexible Hold 250ml

Syoss pěnové tužidlo Fiberflex Flexible Hold

Syoss pěnové tužidlo Fiberflex Flexible Hold

250ml
104,90 Kč (419,60 Kč/l)
Popis produktu

Salonem inspirovaný SYOSS, vyvinutý s a testovaný kadeřníky, vytváří na vlasech posilující strukturu, poskytuje 48h dlouhotrvající fixaci a perfektní rovnováhu mezi fixací a pružností – pro dlouhotrvající styling jako ze salonu doma.

Flexibilní kontrola účesu až na 48h Odlehčená fixace a dokončování bez slepených vlasů Pocit přirozených vlasů a jednoduché vyčesávání

Syoss stylista doporučuje: Před použitím dobře protřepejte a při aplikaci držte ventilem dolů. Nastříkejte pěnu do dlaní a vetřete do vlhkých vlasů. Neoplachujte.

Bezpečnostní varování

Nebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nestříkejte do očí. Před použitím dobře protřepejte.

Složení

Aqua VP/VA copolymer Butane Propane Polyquaternium-16 Chitosan Lactic acid Cetrimonium chloride Sodium benzoate PEG-40 hydrogenated castor oil Parfum Panthenol Amodimethicone Niacinamide Citric acid Linalool Cyclomethicone Butylphenyl methylpropional Citronellol Benzyl alcohol Alpha-isomethyl ionone Pantolactone