Marvis Whitening Mint Bělicí zubní pasta

85 ml
169,90 Kč 1 998,82 Kč/l
Země původu: Itálie,

Bělicí zubní pasta poskytující intenzivní chuťovou senzaci při každém čistění.

Značka již od začátku staví na svěžích chutích mátového základu, které jsou k dispozici v mnoha intenzitách s drobnými obměnami v podobě doplnění o klasické i exotické ingredience a příchutě.

Kromě toho ale pasty samozřejmě účinně čistí a chrání zuby, pomáhají předcházet nejen zubnímu kazu a také pomáhají chránit před tvorbou zubního kamene a plaku.

Luxusní retro

Marvis je ikonickou značkou zejména díky jedinečným obalům, které působí retro a zároveň luxusním dojmem. Snadno zapamatovatelný design matných hliníkových tubiček, připomínajících tuby s olejovými barvami, je tak výjimečný, že si střihl i pár filmových rolí – díky tomu je jedna vystavena v Muzeu Jamese Bonda v Londýně a pasta Amarelli Licorice se objevila i ve filmu Woodyho Allena Do Říma s láskou.

Použití

Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty (přibližně velikosti hrášku), důkladně vyčistěte celé zuby a poté důkladně vypláchněte.

Doporučuje se používat po každém jídle, nejméně však dvakrát denně po dobu dvou minut.

O výrobci

Společnost byla založena v roce 1908 ve Florencii Ludovicem Martelli a byla po tři generace mezníkem na trhu mokrého holení. Od svého založení se Ludovico Martelli stal lídrem na trhu osobní péče a vyrábí pěny na holení, krémy, zubní pasty, šampony, mýdla a pěny do koupele. Mezi známé značky firmy patří Marvis a Proraso.

Upozornění

Obsahuje fluoridy a xylitol.

Výrobce

Ludovico Martelli Srl
Via Pisana 727
50143 Firenze
Itálie