Marvis Classic Strong Mint zubní pasta pro běžnou péči

85 ml
Vyprodáno. Očekáváme v pátek.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Itálie,

Zubní pasta s intenzivní příchutí máty.

Značka již od začátku staví na svěžích chutích mátového základu, které jsou k dispozici v mnoha intenzitách s drobnými obměnami v podobě doplnění o klasické i exotické ingredience a příchutě.

Kromě toho ale pasty samozřejmě účinně čistí a chrání zuby, pomáhají předcházet nejen zubnímu kazu a také pomáhají chránit před tvorbou zubního kamene a plaku.

Luxusní retro

Marvis je ikonickou značkou zejména díky jedinečným obalům, které působí retro a zároveň luxusním dojmem. Snadno zapamatovatelný design matných hliníkových tubiček, připomínajících tuby s olejovými barvami, je tak výjimečný, že si střihl i pár filmových rolí – díky tomu je jedna vystavena v Muzeu Jamese Bonda v Londýně a pasta Amarelli Licorice se objevila i ve filmu Woodyho Allena Do Říma s láskou.

Použití

Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty (přibližně velikosti hrášku), důkladně vyčistěte celé zuby a poté důkladně vypláchněte.

Doporučuje se používat po každém jídle, nejméně však dvakrát denně po dobu dvou minut.

O výrobci

Společnost byla založena v roce 1908 ve Florencii Ludovicem Martelli a byla po tři generace mezníkem na trhu mokrého holení. Od svého založení se Ludovico Martelli stal lídrem na trhu osobní péče a vyrábí pěny na holení, krémy, zubní pasty, šampony, mýdla a pěny do koupele. Mezi známé značky firmy patří Marvis a Proraso.

Upozornění

Obsahuje fluoridy a xylitol.

Výrobce

Ludovico Martelli Srl
Via Pisana 727
50143 Firenze
Itálie

Složení

Glycerin, Aluminum Hydroxide, Aqua, Silica, Aroma, Cellulose Gum, Titanium Dioxide, Xylitol, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Sodium Citrate, Citric Acid, Eugenol, Limonene, Benzyl Alcohol