Sanytol Růžový grapefruit & svěží citrón dezinfekční tekuté mýdlo

250 ml
 69,90 Kč 279,60 Kč/l
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Většina infekčních chorob se přenáší prostřednictvím rukou, proto je jejich pravidelné mytí tím nejjednodušším způsobem, jak infekcím předcházet.
Dezinfekční mýdlo do kuchyně Sanytol obsahuje aktivní pohlcovač pachů. Odstraňuje odolné kuchyňské pachy a zanechává vaše ruce svěží, chráněné, hebké a příjemně voňavé.

  • ideální pro pohlcování odolného pachu z česneku, cibule, ryb apod.
  • dermatologicky a klinicky testováno
  • zničí 99,9 % bakterií, candida albicans, virus chřipky H1N1, E. coli, salmonely, listérie, herpes viru, zlatého stafylokoka a lidského koronaviru 229E

Použití

Na vlhké ruce naneste přiměřené množství mýdla, napěňte, třete o sebe prsty, dlaně, hřbety rukou a partie u nehtů po dobu 1 minuty a dobře spláchněte čistou vodou.

O výrobci

AC Marca Czech Republic je společnost, která na českém trhu působí od roku 1995 a je specialistou v oblasti péče o domácnost, hygieny, péče o tělo a lepidel a tmelů. V jejich portfoli lze najít známé značky jako Alex, Sanytol, Lactovit, Norit, Giorgi, Ecran či Ceys. 

Značka Sanytol již více než 20 let nabízí svou inovativní řadu výrobků určených pro hygienu domácnosti, prádla i rukou, aby svým zákazníkům pomohl udržet domácnost zdravou a čistou

Skladování

Skladujte v suchu a mimo dosah dětí. 

Výrobce

AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Přišimasy 124
282 01  Český Brod
Česká republika