U Dolejších Pražská šunka speciál krájená

150 g
Od českého farmáře
34,90 Kč 232,67 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Pražská šunka speciál –  masný výrobek tepelně opracovaný

0-5°C / po otevření spotřebujte do 48 hodin

 

 

Příběh Řeznictví a uzenářství U DOLEJŠÍCH
 

Firmu založil praděd Františka v roce 1901. Rádi zachovávají a tvoří tradici uzenin z Davle, a proto jsou jejich uzeniny vyráběny podle původních receptur a s láskou. Samozřejmě, že nejvíc je těší, když je spokojen zákazník. 
 
Jak se to dělá
 
Uzeniny se dají vyrobit s minimálními náklady a rychle, ale tak to nedělají u Dolejších. Tady dbají na kvalitu. Výjimečnost výrobků je ve zpracování a kvalitně. Samozřejmě i v původu masa. Odebírají co nejvíce od českých dodavatelů. Na kvalitu dohlíží sám František. 

Co vám Rohlík přináší?

Rohlík nám velmi pomáhá v prodeji produktů v místech, kam už zkrátka nedosáhneme. Bohužel není v našich silách udělat v každém městě v ČR, v každém obvodu Prahy prodejnu. Proto jsme rádi, že můžeme mít za partnera firmu, která dokáže uspokojit zákazníky v širším spektru.

 

 

Složení

Vepřová kýta, voda, jedlá sůl, stabilizátory: difosforečnany, dusitan sodný, glukózový sirup, antioxidant: askorban sodný, aroma, obsah čisté svalové bílkoviny min.16%, kategorie nejvyšší jakosti, bez lepku.

Alergeny: neuvádí se

výživové údaje na 100g výrobku: energie 499KJ/118 kcal, tuky 2,2g z toho nasycené mastné kyseliny 0,6g, sacharidy 2,1g z toho cukry 0,9g, bílkoviny 22,1g, sůl 1,8g