U Dolejších Líčka v křenovém aspiku krájená s obsahem masa 70 %

150 g
Od českého farmáře
49,90 Kč 332,67 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Plátky vepřových líček zalité v křenovém rosolu.

Líčka v křenovém aspiku jsou U Dolejších naprostou specialitou! Připravují se podle starých rodinných receptur z vepřových líček, které jsou zalité křenovým aspikem. Aspik je živočišný rosol ze směsi vepřové želatiny, smetany a křenu, který jemnou a šťavnatou chuť vepřových líček krásně podtrhne.

Použití

Před konzumací vyndejte z chladničky a nechte natemperovat, chutě se tak lépe propojí. Líčka si můžete vychutnat na obložených talířích nebo jen tak s kvalitním vínem a nivou.

Příběh Řeznictví a uzenářství U DOLEJŠÍCH

Historie rodinné společnosti Dolejší se začala psát roku 1901, kdy si Jaroslav Dolejší, pradědeček současného majitele společnosti – Františka Dolejšího, splnil svůj sen s řeznickým a uzenářským obchůdkem. Jejich uzeniny se stále těší zachovaným, prvorepublikovým recepturám. Filozofie společnosti je postavena na třech pilířích, a to vítat nové trendy, ctít poctivé řeznické řemeslo a vážit si lidské práce.

Jak se to dělá?

Maso a uzeniny od Dolejších jsou výjimečné především díky zpracování a kvalitě samotných produktů. Maso pochází z velké části od českých farmářů. Uzeniny jsou vyráběny podle tradičních receptur, které se používaly již za první republiky. Při zpracování masa pečlivě sledují nejmodernější novinky ve výrobních technologiích, které jdou samozřejmě ruku v ruce s ochranou životního prostředí.

Co vám Rohlík přináší?

"Rohlík nám velmi pomáhá v prodeji produktů v místech, kam už zkrátka nedosáhneme. Bohužel není v našich silách udělat prodejnu v každém městě v ČR nebo v každém obvodu Prahy. Proto jsme rádi, že můžeme mít za partnera firmu, která dokáže uspokojit zákazníky v širším spektru."

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–5 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.

Výrobce

U Dolejších
Na Javorce 303
252 06 Davle
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 8 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřová líčka70 %
Smetana13 %
Voda
Vepřová želatina
Jedlá sůl
Křen
Směs koření
Stabilizátory
E450 - Difosforečnany
E250 - Dusitan sodný
Konzervanty
E262 - Octany sodné
E327 - Mléčnan vápenatý
antioxidant
E301 - Askorban sodný
Glukózový sirup
Aroma
Extrakty koření
Obsah tuku nejvýše20 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota604 kJ/144 kcal
Tuky5.7 g
z toho nasycené mastné kyseliny1.7 g
Sacharidy4.4 g
z toho cukry1.3 g
Bílkoviny18.5 g
Sůl2.1 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.