U Dolejších Vídeňské párky balené 4 nožičky

cca 200 g
Od českého farmáře
cca 31,82 Kč 159,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

vídeňské párky -  masný výrobek tepelně opracovaný

0-5°C / po otevření spotřebujte do 48 hodin

 

 

Příběh Řeznictví a uzenářství U DOLEJŠÍCH
 

Firmu založil praděd Františka v roce 1901. Rádi zachovávají a tvoří tradici uzenin z Davle, a proto jsou jejich uzeniny vyráběny podle původních receptur a s láskou. Samozřejmě, že nejvíc je těší, když je spokojen zákazník. 
 
Jak se to dělá
 
Uzeniny se dají vyrobit s minimálními náklady a rychle, ale tak to nedělají u Dolejších. Tady dbají na kvalitu. Výjimečnost výrobků je ve zpracování a kvalitně. Samozřejmě i v původu masa. Odebírají co nejvíce od českých dodavatelů. Na kvalitu dohlíží sám František. 

Co vám Rohlík přináší?

Rohlík nám velmi pomáhá v prodeji produktů v místech, kam už zkrátka nedosáhneme. Bohužel není v našich silách udělat v každém městě v ČR, v každém obvodu Prahy prodejnu. Proto jsme rádi, že můžeme mít za partnera firmu, která dokáže uspokojit zákazníky v širším spektru.

 

Složení

Vepřová plec 34%, vepřový bok 21%, hovězí přední 20%, voda, jedlá sůl, směs koření, stabilizátory: trifosforečnany, dusitan sodný , cukr, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný, antioxidant: kyselina L-askorbová, barvivo: košenila, aroma, bez lepku, jedlé skopové střevo.

Alergeny: neuvádí se

výživové údaje na 100g výrobku: energie 1133KJ/274kcal, tuky 23,8g, z toho nasycené mastné kyseliny 9,7g, sacharidy 1,9g, z toho cukry 0,5g, bílkoviny 13,1g, sůl 2,2g