U Dolejších Davelský métský salám

cca 130 g
Od českého farmáře
cca 17,93 Kč 139,00 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Davelský métský salám -  masný výrobek tepelně neopracovaný

0-5°C / po otevření spotřebujte do 48 hodin

 

 

Příběh Řeznictví a uzenářství U DOLEJŠÍCH 

Firmu založil praděd Františka v roce 1901. Rádi zachovávají a tvoří tradici uzenin z Davle, a proto jsou jejich uzeniny vyráběny podle původních receptur a s láskou. Samozřejmě, že nejvíc je těší, když je spokojen zákazník. 
 
Jak se to dělá
 
Uzeniny se dají vyrobit s minimálními náklady a rychle, ale tak to nedělají u Dolejších. Tady dbají na kvalitu. Výjimečnost výrobků je ve zpracování a kvalitně. Samozřejmě i v původu masa. Odebírají co nejvíce od českých dodavatelů. Na kvalitu dohlíží sám František. 

Co vám Rohlík přináší?

Rohlík nám velmi pomáhá v prodeji produktů v místech, kam už zkrátka nedosáhneme. Bohužel není v našich silách udělat v každém městě v ČR, v každém obvodu Prahy prodejnu. Proto jsme rádi, že můžeme mít za partnera firmu, která dokáže uspokojit zákazníky v širším spektru.

 

 

Složení

SLOŽENÍ: vepřový bok 39%, hovězí přední 24%, slanina 20%, vepřová plec 14%, jedlá sůl, směs koření, cukr, startovací kultury, antioxidant: erythorban sodný, stabilizátor: dusitan sodný, paprikový extrakt, bez lepku, nejedlý obal

Alergeny: neuvádí se

výživové údaje na 100g výrobku: energie 1973KJ/478kcal, tuky 47g, z toho nasycené mastné kyseliny 16,8g, sacharidy 0,9g, z toho cukry 0,5g, bílkoviny 12,6g, sůl 2,6g