Friall BIO Americké brambory do trouby

0,6 kg
MraženéBIO
 69,90 Kč 116,50 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Bramborové dílky (americké brambory se slupkou) v BIO kvalitě, předsmažené na slunečnicovém bio oleji a hluboce zmrazené. Vhodné pro přípravu v troubě.

Použití

  • V troubě: pečte uprostřed předehřáté trouby na 220 °C po dobu 15–20 minut do zlatova, v polovině pečení dílky obraťte.
  • Na pánvi: malé množství dílků smažte na předehřátém oleji po dobu 6–8 minut do zlatavé barvy. Osolte.
  • Ve fritéze: malé množství dílků smažte v oleji předehřátém na 175 °C po dobu 3–5 minuty až jsou dílky zlatavé a křupavé.

Podávají se jako příloha k nejrůznějším jídlům, například k řízku, smaženému sýru, nebo samotné, povětšinou s tatarskou omáčkou nebo kečupem.

O výrobci

Společnost Friall je největším výrobcem mražených bramborových výrobků v České republice. Nabízí sortiment bramborových hranolků, amerických brambor a bramborové výrobky vhodné pro přípravu v troubě nebo konvektomatu.

Skladování

Skladujte v mrazničce při teplotě -18 °C nebo nižší.

Výrobce

Friall, s.r.o.
Soběslavská 2098
390 02, Tábor
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 554 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.