Organyc dámské vložky slipové + 24ks

24 ks
BIO
129,90 Kč 5,41 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Vložky, které jsou zdravější pro vás i životní prostředí.

Ženská pokožka je mimořádně citlivá, proto může během menstruace trpět podrážděním a svěděním. Takový stav většinou znamená, že používáte vložky, které brání pokožce dýchat. Citlivá pokožka si říká o citlivé ošetření a má silnou potřebu dýchat.

Konvenční hygienické výrobky jsou vyrobeny z plastu a syntetických látek, které ovlivňují prodyšnost a nedovolí pokožce přirozeně dýchat. Bio hygienické vložky Organyc pomáhají zklidňovat a předcházet podráždění kůže.

Organyc je první ženská hygienická řada vyrobená ze 100% biologické bavlny, bělené bez chlóru. Bez parfemace, kovu, plastu. Spodní část vložek a sáček jsou vyrobeny z exklusivních polymerů kukuřičného škrobu, který je plně rozložitelný a kompostovatelný. Balení – krabičky – jsou vyrobeny z recyklovaného papíru.

O výrobci

Corman SpA je italská rodinná společnost, založená v roce 1947, která se postupně etablovala na italských i zahraničních trzích. Kromě Itálie distribuuje firma Corman své produkty zejména pod značkou Organyc a Cottony.

Corman se stále více zaměřuje na vývoj a marketing široké škály produktů pro osobní péči z bavlny s potenciálem významně snížit rizika pro zdraví a životní prostředí ve srovnání s tradičními produkty.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Corman Spa
Via Liguria, 3 - SP 40 Km 1,3
20084 Lacchiarella (MI)
Itálie

Složení

100% bio bavlna