MonPeri

MonPeri EKO Jednorázové plenky XS (2–4 kg)

28 ks
164,90 Kč 5,89 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků má v Oblíbených

Akce pro Rohlíček: 119,90 Kč
Země původu: Čína,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Ekologicky šetrné prodyšné jednorázové dětské pleny MonPeri s výtažkem z aloe vera pro citlivou dětskou pokožku.

Plenky jsou příjemně měkké a díky 3D tvarujícímu designu napomáhají ke správnému postavení kyčlí děťátka. Přidaná složka aloe vera působí regeneračně a zároveň chrání citlivou pokožku před podrážděním.

V plenách je použito minimální množství LDPE, přibližně 5 % celkové hmotnosti. Jde o recyklovatelný a netoxický plast.

Dostatečně silná vrstva superabsorpčního jádra pokrývá celou plochu plenky a pevně uzavírá vlhkost i zápach. Jemný elastický zadní pas a pružné boční lemy se perfektně přizpůsobí, zabraňují úniku obsahu a neškrtí.

Jemné elastické manžety a pevné lepící pásky se suchým zipem se perfektně přizpůsobí a nebrání v pohybu. Dvojité gumičky kolem nožiček udrží obsah plenky a neškrtí.

Ekologické složení plenek

Dětské plenky MonPeri jsou vyráběny bez příměsí PVC, chloru, antioxidantů, latexu, formaldehydu a ftalátů, ty u dětí způsobují velmi často alergie a astma. Plenky nejsou parfemované. Běleny jsou horkým vzduchem. Nedráždí dětskou pokožku a zajistí tak vašemu dítěti klidný spánek. Plenky jsou ze 70 % rozložitelné. Svými vlastnostmi splňují požadavky i těch nejnáročnějších maminek a miminek.

O výrobci

Česká značka MonPeri byla inspirována zkušenostmi maminek, které chtěly pro své děti nadstandartní péči. A tak se v roce 2012 zrodila značka MonPeri – ve volném překladu „Moje Víla“. Cílem MonPeri bylo vyrobit ekologicky šetrnou plenku té nejvyšší kvality. Postupně přibývaly i další výrobky, dnes MonPeri kromě plenek nabízí i vlhčené ubrousky, absorpční podložky a natahovací plenkové kalhotky. Všechny MonPeri výrobky jsou testovány a certifikovány českým zdravotnickým ústavem.

Bezproblémové funkčnosti a nadstandardní kvality dětských plen MonPeri bylo dosaženo dlouholetým studiem problematiky dětských plen, spoluprácí s předními českými porodnicemi a také díky zpětné vazbě od maminek.

Skladování

Skladujte v suchu.

Upozornění

Prázdný obal uchovávejte mimo dosah dětí, hrozí nebezpečí udušení.

Výrobce

Vamari s.r.o.
Krátká 911
33023  Nýřany
Česká republika

Čechraná buničina (ECF), netkaná textilie, absorpční gel, aloe vera, nepropustná vrstva LDPE