Marty DeLuxe 100% maso - celá kuřecí křídla

100 g
Momentálně vyprodáno
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Kategorie:
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

MARTY konzerva pro psy ze 100% masa se vyznačuje stoprocentní živočišnou složkou bez obsahu rýže, sójy, brambor, ale ani přidaných konzervantů. Obsah konzervy je složen ze 100 % z masa obsahující celé kusy nemleté svaloviny nejvyšší kvality nebo například celé kusy kuřat (čtvrtky, křídla, krky,...), hovězí steaky, zvěřinové steaky atd.

Konzerva obsahuje kusy masa i s kostmi, tak jak je tomu v případě přirozeného krmení. Není to však na škodu a kosti nemohou poranit trávicí trakt psa, protože jsou vlivem sterilizace za vysokých teplot a tlaku zcela měkké a rozpadají se při prvním slabším zmáčknutí. Naopak jsou tedy velice vhodné pro stravu Vašeho pejska neboť obsahují vysoké množství kalcia, v kloubech kolagenu a v neposlední řadě také kostní dřeň. To vše navíc pejskovi předkládáte přirozeným způsobem namísto drahých chemicky vyráběných práškovitých doplňků stravy!

Použití

Určeno k přímé konzumaci Vašeho zvířecího miláčka.

 

 

O výrobci

V oboru chovatelských potřeb má společnost MARTY zkušenosti již od roku 1998.

Od roku 2016 na trh uvádí speciální a unikátní konzervy ze 100% masa bez jakýchkoliv aditiv, a to dokonce i bez želatiny. To jim umožňuje jejich unikátní technika MARTY sterilizace, která zabrání explozi konzervy v autoklávu i bez želírujících látek a na vysoké teplotě. Maso je tedy zcela čisté.

Záměrem společnosti je, aby byli psi v domácnostech krmeni masem bez chemie, konzervantů, barviv a aditiv, max. s příležitostným doplněním příkrmu (trocha rýže, těstovin,...). Toto maso musí být kvalitní, čisté a nutričně optimální. Zároveň chtějí, aby byla tato možnost krmení pro majitele snadná a pohodlná, což MARTY konzervy s trvanlivostí 2 roky skladovatelné v de-facto jakýchkoliv běžných podmínkách hravě umožňují.

Skladování

Nejideálnější skladovací podmínky pro masové konzervy jsou v suchých, vzdušných, čistých a tmavých skladech se stálou teplotou 1 až 15 °C.

Výrobce

Martypet s.r.o.
Rokytova 28
CZ-615 00 Brno
Česká republika

 

 

Složení

maso a vedlejší produkty živočišného původu (celá kuřecí křídla)