Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Marty Signature 100% maso pro psy – celá kuřecí křídla

100 g
39,90 Kč 399,00 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Dopřejte svým čtyřnohým mazlíčkům kvalitní konzervu prémiové značky Marty.

Konzerva obsahuje kusy masa i s kostmi, tak jak je tomu v případě přirozeného krmení. Není to však na škodu a kosti nemohou poranit trávicí trakt psa, protože jsou vlivem sterilizace za vysokých teplot a tlaku zcela měkké a rozpadají se při prvním slabším zmáčknutí. Naopak jsou tedy velice vhodné pro stravu vašeho pejska neboť obsahují vysoké množství kalcia, v kloubech kolagenu a v neposlední řadě také kostní dřeň.

Marty konzervy jsou vhodné pro všechna plemena psů v jakémkoliv věku a s jakoukoliv tělesnou zátěží – jde totiž jen o čisté maso ve šťávě, kterou počas tepelného zpracování uvolnilo. 

Toto krmivo respektuje přírodu a vašeho masožravého miláčka umožňuje krmit opravdovým masem.

Proč krmit konzervami Marty? 

V konzervách Marty najdete pouze maso, žádné konzervační látky, žádná želatina, žádná mouka, jen maso.

V Marty používají nejkvalitnější maso od lokálních dodavatelů, které pochází ze stejných porážek, jako maso určené pro lidi. Po porážce maso získává speciální veterinární status Určeno pro krmení zvířat. Maso je po porážce částečně vysušeno, což znamená, že v 800 g je zhruba tolik živin, jako v 1 kg syrového masa.

Konzervy jsou poté masem ručně plněny. Pouze to totiž zaručuje udržení maximální kvality a odstranění jakýchkoli vzduchových bublin. Konzervy jsou následně sterilizovány výhradně teplem a tlakem, čímž jsou zahubeni jakýkoliv případní škůdci.

Použití

Krmivo podávejte při pokojové teplotě. Jelikož při zpracování produktu nebyly použity žádná syntetická zahušťovadla ani želatina, při otevírání plechovky doporučujeme jednou rukou zakrýt otevíranou plechovku, zatímco druhou rukou ji otevíráte. Tím předejdete případnému znečištění oděvu šťávou, která může být nahromaděná pod víčkem, ale není na škodu. Poté už stačí jen naservírovat do misky a krmit.

Šťávou, kterou maso pustilo je možné polít například granule nebo v případě, že váš pes není zvyklý na vlhká krmiva, ze začátku celý obsah konzervy s např. 20 % granulí smíchat. Dávku suchého příkrmu můžete postupně snižovat. Nikdy však nezapomínejte: vždy zajištěte přístup k dostatku pitné vody.

Na hmotnost psa 5 kg podávejte 200 g krmiva. 

O výrobci

Společnost Martypet s.r.o. z Brna má dlouholeté zkušenosti (sahající až do roku 1998) v obchodní činnosti s chovatelskými potřebami. V letech 2015 a 2016 však začala vyvíjet svůj unikátní systém sterilizace masa bez používání více cyklového vaření, které neúměrně zvyšuje cenu a zároveň bez použití zahušťovadel, která jsou běžné používána buď pro navýšení objemu pevné složky nebo jako absorber vlhkosti z masa, která se při sterilizaci změní na páru a způsobila by explozi plechovky. Na konci roku 2016 společnost vyrobila první šarži čistého masa pro psy bez želatiny, konzervantů, dochucovadel či stabilizátorů a dnes je jedním z předních výrobců čistě masových krmiv v Evropě.

Skladování

Skladujte v suchu, při teplotě 5–25 °C a mimo přímé světlo,

Upozornění

Při otevírání přikryjte rukou, v případě tvrdého nafouknutí konzervy a nezamáčknutelného dna konzervu zlikvidujte.

Výrobce

Martypet s.r.o.
Blanenská 10
664 34  Kuřim
Česká republika

 

Složení

maso a vedlejší produkty živočišného původu (celá kuřecí křídla)