Marty DeLuxe 100% maso - celé kuře

1,2 kg
Momentálně vyprodáno
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

MARTY konzerva pro psy ze 100% masa se vyznačuje stoprocentní živočišnou složkou bez obsahu rýže, sójy, brambor, ale ani přidaných konzervantů. Obsah konzervy je složen ze 100 % z masa obsahující celé kusy nemleté svaloviny nejvyšší kvality nebo například celé kusy kuřat (čtvrtky, křídla, krky,...), hovězí steaky, zvěřinové steaky atd.

Konzerva obsahuje kusy masa i s kostmi, tak jak je tomu v případě přirozeného krmení. Není to však na škodu a kosti nemohou poranit trávicí trakt psa, protože jsou vlivem sterilizace za vysokých teplot a tlaku zcela měkké a rozpadají se při prvním slabším zmáčknutí.
 


Naopak jsou tedy velice vhodné pro stravu Vašeho pejska neboť obsahují vysoké množství kalcia, v kloubech kolagenu a v neposlední řadě také kostní dřeň. To vše navíc pejskovi předkládáte přirozeným způsobem namísto drahých chemicky vyráběných práškovitých doplňků stravy!

O výrobci

V oboru chovatelských potřeb firma působí již od roku 1998. Od roku 2016 na trh uvádí speciální a unikátní konzervy ze 100% masa bez jakýchkoliv aditiv, a to dokonce i bez želatiny. Firma používá unikátní techniku MARTY sterilizace, která zabrání explozi konzervy v autoklávu i bez želírujících látek a na vysoké teplotě. Maso je tedy zcela čisté.

Skladování

Při teplotě od 2 do 25 stupňů, v suchu.

Výrobce

Martypet s.r.o.
Rokytova 28
CZ-615 00 Brno
DIČ: CZ26303833

Složení

maso a vedlejší produkty živočišného původu (celé kuře)