Namo namáčecí prostředek

0,6 kg
29,90 Kč 49,83 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Bezfosfátový prostředek k namáčení a předpírání prádla, jež snižuje spotřebu pracích prostředků, zabraňuje tvorbě vodního kamene a změkčuje vodu.

Ještě před masovým rozšířením automatických praček považovaly hospodyňky namáčení prádla před praním za zcela běžné. Špína tak lépe pustí a praní je snadnější. Namo však prospěje i při použití automatické pračky.

Použití

Jedna polévková lžíce k pracímu prášku (nebo i gelu) změkčí vodu, prádlo se tak lépe vypere.

O výrobci

První mydlárnu zřídil Schicht ve sklepě svého domu. Prvními zaměstnanci byli členové rodiny. Ve své době nebyli ani zdaleka jediní, kdo se tomuto řemeslu věnoval. Schicht se však řídil se geniální obchodní strategii „Nakupuj levně suroviny, prodávej levně dobré zboží!“ Schichtovi se zadařilo. Původně bezejmenného mýdla se prodávalo víc a víc. Postupně si postavil nový barák a posléze i továrnu.

Schicht s. r. o. se specializuje na výrobu širokého spektra pracích prášků, čisticích přípravků, kosmetických produktů a výrobků dentální hygieny, které dodává na český i evropský trh. Jednou z našich nejúspěšnějších produktových řad jsou tradiční výrobky značky Jelen v čele s osvědčeným jádrovým mýdlem s jelenem.

Schicht je držitelem osvědčení o dodržování mezinárodních standardů kvality a životního prostředí (ISO 9001 a 14 001), od roku 2009 jsme taktéž držitelem certifikace SVP (Správná výrobní praxe) od akreditovaného auditora TÜV NORD Czech.

Skladování

Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce

Schicht s.r.o.
Revoluční 1930/86
400 17  Ústí nad Labem
Česká republika

 

Složení

Složení: Méně než 5% polykarboxyláty, aniontové povrchově aktivní látky, mýdlo