MonPeri

MonPeri EKO Jednorázové plenky XL (12–16 kg)

34 ks
 289,90 Kč 8,53 Kč/ks
Země původu: Čína,

Ekologicky šetrné prodyšné jednorázové dětské pleny MonPeri s výtažkem z aloe vera pro citlivou dětskou pokožku.

Plenky jsou příjemně měkké a díky 3D tvarujícímu designu napomáhají ke správnému postavení kyčlí děťátka. Přidaná složka aloe vera působí regeneračně a zároveň chrání citlivou pokožku před podrážděním.

V plenách je použito minimální množství LDPE, přibližně 5 % celkové hmotnosti. Jde o recyklovatelný a netoxický plast.

Dostatečně silná vrstva superabsorpčního jádra pokrývá celou plochu plenky a pevně uzavírá vlhkost i zápach. Jemný elastický zadní pas a pružné boční lemy se perfektně přizpůsobí, zabraňují úniku obsahu a neškrtí.

Jemné elastické manžety a pevné lepící pásky se suchým zipem se perfektně přizpůsobí a nebrání v pohybu. Dvojité gumičky kolem nožiček udrží obsah plenky a neškrtí.

Ekologické složení plenek

Dětské plenky MonPeri jsou vyráběny bez příměsí PVC, chloru, antioxidantů, latexu, formaldehydu a ftalátů, ty u dětí způsobují velmi často alergie a astma. Plenky nejsou parfemované. Běleny jsou horkým vzduchem. Nedráždí dětskou pokožku a zajistí tak vašemu dítěti klidný spánek. Plenky jsou ze 70 % rozložitelné. Svými vlastnostmi splňují požadavky i těch nejnáročnějších maminek a miminek.

O výrobci

Česká značka MonPeri byla inspirována zkušenostmi maminek, které chtěly pro své děti nadstandartní péči. A tak se v roce 2012 zrodila značka MonPeri – ve volném překladu „Moje Víla“. Cílem MonPeri bylo vyrobit ekologicky šetrnou plenku té nejvyšší kvality. Postupně přibývaly i další výrobky, dnes MonPeri kromě plenek nabízí i vlhčené ubrousky, absorpční podložky a natahovací plenkové kalhotky. Všechny MonPeri výrobky jsou testovány a certifikovány českým zdravotnickým ústavem.

Bezproblémové funkčnosti a nadstandardní kvality dětských plen MonPeri bylo dosaženo dlouholetým studiem problematiky dětských plen, spoluprácí s předními českými porodnicemi a také díky zpětné vazbě od maminek.

Skladování

Skladujte v suchu.

Upozornění

Prázdný obal uchovávejte mimo dosah dětí, hrozí nebezpečí udušení.

Výrobce

Vamari s.r.o.
Krátká 911
33023  Nýřany
Česká republika