Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Chuck roll burger (3x cca 150g)

450 g
169,90 Kč 377,56 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Tři kusy Chuck roll burgeru.

Tento hovězí chuck roll (přední maso z hřbetu mezi krkem a vysokým roštěncem) pochází z irských mastných plemen Angus, Hereford, Charolais, Limousine nebo Simmental. Hovězí maso z těchto plemen se vyznačuje výbornými kulinářskými vlastnostmi.

Příznivé klima na irském ostrově zároveň garantuje vysokou kvalitu masa po celý rok a pro chov dobytka na farmách prostředí absolutně bez stresu. Takové podmínky chovu jsou přínosem i pro zpracování ve výrobních závodech. Kombinace všech těchto skutečností je významnou přidanou hodnotou pro další přípravu masa v kuchyni.

Použití

Vhodné zejména na výrobu hamburgerů. Velmi rychlá příprava - pečeme cca 2–3 min z každé strany (záleží na použité teplotě typu zařízení).

O výrobci

Bidfood se objevil na trhu už roku 1990 v dánském zastoupení společnosti Nowaco. Zabývá se především distribucí mražených a chlazených potravin.

Společnost dále vyvíjí a vyrábí potraviny s vlastními značkami. Má pod křídly hned několik vlastních značek jako jsou například Nowaco, Prima, Petron, Gurmet, Banquet, Drůbež Dýšina, Bagetier, Dobroty babičky Kláry, Coronet a také Meliko.

Skladování

Skladujte a uchovávejte při teplotě 0–4 °C. 

Výrobce

Bidfood Czech Republic s.r.o.
V Růžovém údolí 553
278 01, Kralupy nad Vltavou
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Hovězí Chuck Roll98 %
Jedlá sůl
Kukuřičný škrob
Přírodní vláknina
Koření
dextróza
Česnek
Ztužený palmový tuk
Bylinky
Paprika
Přírodní aroma
Sušený třešňový koncentrát
Maltodextrin

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota568.2 kJ/135.6 kcal
Tuky6.6 g
z toho nasycené mastné kyseliny3.1 g
Sacharidy2.9 g
z toho cukry0.4 g
Bílkoviny16.1 g
Sůl1.4 g
Vláknina g