Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Chuck roll burger (3x cca 150g)

450 g
169,90 Kč 377,56 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Tři kusy Chuck roll burgeru.

Tento hovězí chuck roll (přední maso z hřbetu mezi krkem a vysokým roštěncem) pochází z irských mastných plemen Angus, Hereford, Charolais, Limousine nebo Simmental. Hovězí maso z těchto plemen se vyznačuje výbornými kulinářskými vlastnostmi.

Příznivé klima na irském ostrově zároveň garantuje vysokou kvalitu masa po celý rok a pro chov dobytka na farmách prostředí absolutně bez stresu. Takové podmínky chovu jsou přínosem i pro zpracování ve výrobních závodech. Kombinace všech těchto skutečností je významnou přidanou hodnotou pro další přípravu masa v kuchyni.

Použití

Vhodné zejména na výrobu hamburgerů. Velmi rychlá příprava - pečeme cca 2–3 min z každé strany (záleží na použité teplotě typu zařízení).

O výrobci

Bidfood se objevil na trhu už roku 1990 v dánském zastoupení společnosti Nowaco. Zabývá se především distribucí mražených a chlazených potravin.

Společnost dále vyvíjí a vyrábí potraviny s vlastními značkami. Má pod křídly hned několik vlastních značek jako jsou například Nowaco, Prima, Petron, Gurmet, Banquet, Drůbež Dýšina, Bagetier, Dobroty babičky Kláry, Coronet a také Meliko.

Skladování

Skladujte a uchovávejte při teplotě 0–4 °C. 

Výrobce

Bidfood Czech Republic s.r.o.
V Růžovém údolí 553
278 01, Kralupy nad Vltavou
Česká republika

Složení

Hovězí Chuck Roll98 %
Jedlá sůl
Kukuřičný škrob
Přírodní vláknina
Koření
dextróza
Česnek
Ztužený palmový tuk
Bylinky
Paprika
Přírodní aroma
Sušený třešňový koncentrát
Maltodextrin

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota568.2 kJ/135.6 kcal
Tuky6.6 g
z toho nasycené mastné kyseliny3.1 g
Sacharidy2.9 g
z toho cukry0.4 g
Bílkoviny16.1 g
Sůl1.4 g
Vláknina g