Poctivá Moravská Fuet se sušenými rajčaty

180 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 27 DNŮ

Od českého farmáře
 97,90 Kč 543,89 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Bezlepková vepřová klobása značky Poctivá Moravská.

Vepřová, přírodně sušená, fermentovaná klobása je specifická svou výraznou navinulou chutí s dlouhým setrváním v ústech. Hrubší struktura mletí zajišťuje výrazný chuťový zážitek, který je podpořen sušenými rajčaty.

Použití

Z Fuet klobásy můžete připravit pohoštění pro své přátelé ve formě masových mís. Klobásu můžete také využít i na přípravu opravdu delikátních pokrmů. 

O výrobci

Společnost Poctivá Moravská začala působit na trhu již v roce 2011, tehdy firma jen zpracovávala produkty od svých výrobců. Impulzem pro vznik vlastní firmy se svou vlastní značkou bylo úsilí o nezávislost, a tak se podnik stal svým vlastním pánem. Poctivá Moravská je slováckým výrobcem sušených mas, klobás a salámů. Hodonínský podnik využívá k výrobě svých produktů praženou cibuli nebo parmezán, který dodává výrobkům na jedinečnosti.

Skladování 

Skladujte v chladu a temnu. 

Výrobce

Poctivá Moravská, a. s.
Velkomoravská 4265/87C
Areál SUPRO-Z
695 01 Hodonín
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 27 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.