• Milí zákazníci, v sobotu 01.04.2023 se běží "1/2Maraton Praha 2023". Z tohoto důvodu si nebude možné objednat zítra od 08:00 do 14:00 do některých oblastí centra Prahy.
    Zobrazit více

J.C.Horn Grilovací koření

25 g
 9,90 Kč 396,00 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Grilovací koření perfektně doladí řadu pokrmů. Univerzální kořenicí směs založená na paprice, černém pepři a šalvěji.

Použití

Směs je vhodná pro všechny druhy masa od kuřecího, přes vepřové a hovězí až po ryby. Používá se nejen k přípravě grilovaného masa, ale i k ochucení minutek a na pečení.

Připravte si za pomocí tohoto koření vynikající roastbeef dle receptu výrobce:

Očištěný a odblaněný roštěnec na 4 místech napíchneme a do řezů vtlačíme stroužky česneku. Maso potřeme olejem a důkladně obalíme směsí Steak 7 pepřů. Necháme aspoň 3 hodiny marinovat. Poté pozvolna za občasného otáčení grilujeme asi 40 minut (aby byl roastbeef úplně propečený, je potřeba pár minut navíc). Hotové maso posypeme strouhaným parmezánem, necháme odležet a krájíme na co nejtenší plátky. Bagety nakrájené na plátky krátce ogrilujeme a před podáváním potřeme bylinkovým máslem, které vytvoříme smícháním másla, petrželky, citrónové šťávy a Grilovacího koření. Servírujeme se Steak omáčkou med a hořčice.

O výrobci

Vitana se specializuje především na dehydratované a předpřipravené potraviny a ochucovadla. Většina lidí má tuto oblíbenou značku spojenou především s polévkami. Současné portfolio je však mnohem širší a zahrnuje hlavně výrobky, které pomáhají nejen s vařením, ale i s pečením.

Kromě tradičních dehydratovaných polévek nabízí také instantní polévky, hotová jídla, instantní hotová jídla, bujóny, tekutá ochucovadla, omáčky, minutky, koření a kořenicí směsi. Další kategorii tvoří přílohy, kam patří rýže, luštěniny, těstoviny, knedlíky a bramborové výrobky. Vitana je rovněž silnou značkou ve sladké kategorii, kterou tvoří moučníky a přípravky na pečení.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

VITANA, a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice
Česká republika