J.C.Horn Grilovací koření

25 g
12,90 Kč 516,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Grilovací koření perfektně doladí řadu pokrmů. Univerzální kořenicí směs založená na paprice, černém pepři a šalvěji.

Použití

Směs je vhodná pro všechny druhy masa od kuřecího, přes vepřové a hovězí až po ryby. Používá se nejen k přípravě grilovaného masa, ale i k ochucení minutek a na pečení.

Připravte si za pomocí tohoto koření vynikající roastbeef dle receptu výrobce:

Očištěný a odblaněný roštěnec na 4 místech napíchněte a do řezů vtlačte stroužky česneku. Maso potřete olejem a důkladně obalte směsí Steak 7 pepřů. Nechejte aspoň 3 hodiny marinovat. Poté pozvolna za občasného otáčení grilujte asi 40 minut (aby byl roastbeef úplně propečený, je potřeba pár minut navíc). Hotové maso posypte strouhaným parmezánem, nechejte odležet a krájejte na co nejtenší plátky. Bagety nakrájené na plátky krátce ogrilujte a před podáváním potřete bylinkovým máslem, které vytvoříte smícháním másla, petrželky, citrónové šťávy a Grilovacího koření. Servírujte se Steak omáčkou med a hořčice.

O výrobci

Vitana se specializuje především na dehydratované a předpřipravené potraviny a ochucovadla. Většina lidí má tuto oblíbenou značku spojenou především s polévkami. Současné portfolio je však mnohem širší a zahrnuje hlavně výrobky, které pomáhají nejen s vařením, ale i s pečením.

Kromě tradičních dehydratovaných polévek nabízí také instantní polévky, hotová jídla, instantní hotová jídla, bujóny, tekutá ochucovadla, omáčky, minutky, koření a kořenicí směsi. Další kategorii tvoří přílohy, kam patří rýže, luštěniny, těstoviny, knedlíky a bramborové výrobky. Vitana je rovněž silnou značkou ve sladké kategorii, kterou tvoří moučníky a přípravky na pečení.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

VITANA, a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice
Česká republika

 

Složení

Jedlá sůl65 %
Paprika sladká mletá
Cukr
Pepř černý mletý
Kmín drcený
Šalvěj mletá

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Mléko
Celer
Hořčice
Sezamová semena
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.