-6 %

Hami Kojenecké mléko 6+

0,8 kg
Éčka
(Celkem 9)
Trvale výhodná cena %
299,90 Kč 374,88 Kč/kg319,90 Kč
Země původu: Německo,

Popis produktu

Pokračovací kojenecké mléko Hami 6+ v praktické dóze o obsahu 800 g (s odměrkou) je jedinečnou kombinací pro zdravý růst a vývoj vašeho miminka*. Mléko je díky svému složení vhodné pro miminka od ukončeného 6. do 12. měsíce. A co ocení hlavně maminky? Mléko se skvěle rozpouští a nehrudkovatí!


Je pro rodiče něco krásnějšího než pohled na spokojené miminko? Když má miminko spokojené bříško, celý svět je hned hravější, plný dětského smíchu a radosti. Vy tak můžete ty jedinečné chvíle společně prožít naplno, a vaše miminko vám na konci dne svým spokojeným bříškem poděkuje za to, že mu dáváte vše, co potřebuje.
 Hami se inspirovalo procesem mléčné fermentace Lactofidus, který přispívá k péči o zažívání vašeho děťátka. Mléko obsahuje prebiotickou vlákninu GOS/FOS, potřebné vitaminy a minerály**, a navíc skvěle chutná!

Když má miminko spokojené bříško, být rodičem je hračka. A vy si tak můžete užít společné chvíle naplno.
Prožijte to s Hami!

  • Obsahuje potřebné vitamíny a minerály
  • Inspirováno procesem fermentace přispívajícím k péči o zažívání
  •  Lahodná chuť pro spokojené bříško

* Omega 3 (ALA) a železo přispívá k normálnímu vývoji mozku (k rozvoji poznávacích schopností), vápník a vitamín D přispívá k normálnímu růstu a vývoji kostí.
** Obsahuje železo, vápník a vitamín D jako všechna pokračovací mléka.

 


Použití


Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40°C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované láhve. Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí ploché části nože. Uzavřete lahev a cca 15 sekund ji opravdu důkladně protřepejte, abyste předešli vzniku hrudek. Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

O výrobci

Hami mléka doporučují jak maminky, tak Česká pediatrická společnost. Každý nový zážitek začíná spokojeným bříškem a jsme rádi, že u toho můžeme být s vámi.

Skladování

Po každém použití obal pečlivě uzavřete a uchovávejte na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte do mléčného prášku vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max. do 25 °C, ne v ledničce).

Upozornění

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců.
Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Potravina je vhodná pro výživu kojenců starších šesti měsíců věku. Má být pouze součástí smíšené stravy dítěte a nemá být používána jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku dítě, a to v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu a uvedených doporučení.
Potravina pro zvláštní výživu.

Výrobce

Nutricia a.s.
Na Hřebenech II 1718/10
140 00 Praha 6

Složení

Laktóza
Z mléka
Sušené odtučněné mléko
Rostlinné oleje
Palmový
Řepkový
Kokosový
Slunečnicový
Galaktooligoacharidy8.3 %
Z mléka
Demineralizovaná syrovátková bílkovina
fruktooligosacharidy0.6 %
Fosforečnan vápenatý
Emulgátory
E322 - LecitinyŠkodlivost 0 z 6
E170 - Uhličitany vápenatéŠkodlivost 0 z 6
E332 - Citronany draselnéŠkodlivost 1 z 6
E331 - Citronany sodnéŠkodlivost 1 z 6
E300 - Kyselina L-askorbováŠkodlivost 0 z 6
E508 - Chlorid draselnýŠkodlivost 2 z 6
Zobrazit vše

Alergeny

Sójové boby
Mléko

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota285 kJ/68 kcal
Tuky3 g
z toho nasycené mastné kyseliny1.3 g
Sacharidy8.7 g
z toho cukry8.6 g
Bílkoviny1.4 g
Sůl0.05 g
Vláknina0.6 g
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.