“Omlouváme se za technické potíže našeho webu. Usilovně na řešení pracujeme s poskytovatelem systémů. Aktuálně nejdou dokončovat objednávky a pro jistotu jsme omezili časy, ve kterých jde nakoupit v následujících hodinách. Ještě jednou se omlouváme!”

Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Albatros Peppadew hořčice 250 g

Albatros Peppadew hořčice

Albatros Peppadew hořčice

250 g
64,90 Kč (259,60 Kč/kg)
Popis produktu

Hořčice speciální

Píše se rok 1997. Johan Steenkamp se toulá po své rozlehlé farmě v Jižní Africe a objevuje divoké plody, které předtím ještě žádný člověk neochutnal. Mají perfektně vyváženou sladko-ostrou chuť a krátce na to je lidstvo obohaceno o nový plod papriky. Jeho název? Peppadew!

Výrobek skladujte při teplotě od + 2 °C do + 25 °C v čistých, suchých skladech. Po otevření uchovejte v chladu při teplotě od + 2 °C do +8 °C a spotřebujte do 3 týdnů

Peter Spak GmbH, Otto-Beyschlag Gasse 3, 1210 Wien

Složení

Složení: pitná voda, cukr, 16% peppadew, 10% hořčičné semeno, kvasný ocet lihový, jedlá sůl, koření

Alergeny: 10 hořčice

Výživové údaje: energetická hodnota 467 kJ/111 kcal tuky 3,3 z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g sacharidy 16 g z toho cukry 13 g bílkoviny 3,0 g sůl 2,3 g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK