Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.

Albatros Weisswurst hořčice

250 g
64,90 Kč 259,60 Kč/kg
Země původu: Rakousko,

Hořčice speciální Kde začíná a končí hranice bílé klobásy, o tom se přou gurmáni i geografové. O čem však nikdo nepochybuje je skutečnost, že tato klobása je nyní o jednu specialitu bohatší, protože k bílým, ještě nenaloženým uzeninám, se nyní přidává jemně sladká hořčice od firmy Albatros, která je chuťově vyvážena nejlepším medem. To musíte ochutnat!
 

 

Použití

K dochucení pokrmů, jako jsou klobásy, párky, masa aj.

O výrobci

Od založení společnosti Fritz Spak v roce 1935 se jako rodinný podnik spoléhali na nepřerušenou sílu tradice, kvality a originálních receptů. Bohatý sortiment, inovace a prvotřídní suroviny v kombinaci s tradičními a moderními výrobními technologiemi jsou tajemstvím jejich úspěchu. Výrobky se prodávají prostřednictvím maloobchodních a velkoobchodních partnerů v Rakousku a sousedních vývozních trhů.

Skladování

Výrobek skladujte při teplotě od + 2 °C do + 25 °C v čistých, suchých skladech. Po otevření uchovejte v chladu při teplotě od + 2 °C do +8 °C a spotřebujte do 3 týdnů

Výrobce

Peter Spak GmbH
Otto-Beyschlag Gasse 3
1210 Wien
Rakousko

Složení

Cukr
Pitná voda
Hořčičné semeno17 %
Kvasný ocet lihový
Glukózový sirup
Med
Jedlá sůl
Koření

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota kJ/ kcal
Tuky g
z toho nasycené mastné kyseliny g
Sacharidy g
z toho cukry g
Bílkoviny g
Sůl g
Vláknina g

Alergeny

Hořčice
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.