Albatros

Albatros Weisswurst hořčice

250 g
68,90 Kč 275,60 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

20+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Rakousko,
Víte, že...
Vyhlašujeme konec plýtvání!

Plýtvání není naše parketa! Proto vám 100% nezávadné produkty, kterým za pár dní končí expirace, nabízíme za zlomek ceny.

Hořčice speciální Kde začíná a končí hranice bílé klobásy, o tom se přou gurmáni i geografové. O čem však nikdo nepochybuje je skutečnost, že tato klobása je nyní o jednu specialitu bohatší, protože k bílým, ještě nenaloženým uzeninám, se nyní přidává jemně sladká hořčice od firmy Albatros, která je chuťově vyvážena nejlepším medem. To musíte ochutnat!
 

 

Použití

K dochucení pokrmů, jako jsou klobásy, párky, masa aj.

O výrobci

Od založení společnosti Fritz Spak v roce 1935 se jako rodinný podnik spoléhali na nepřerušenou sílu tradice, kvality a originálních receptů. Bohatý sortiment, inovace a prvotřídní suroviny v kombinaci s tradičními a moderními výrobními technologiemi jsou tajemstvím jejich úspěchu. Výrobky se prodávají prostřednictvím maloobchodních a velkoobchodních partnerů v Rakousku a sousedních vývozních trhů.

Skladování

Výrobek skladujte při teplotě od + 2 °C do + 25 °C v čistých, suchých skladech. Po otevření uchovejte v chladu při teplotě od + 2 °C do +8 °C a spotřebujte do 3 týdnů

Výrobce

Peter Spak GmbH
Otto-Beyschlag Gasse 3
1210 Wien
Rakousko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 146 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Cukr
Pitná voda
Hořčičné semeno17 %
Kvasný ocet lihový
Glukózový sirup
Med
Jedlá sůl
Koření

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1027 kJ/243 kCal
Tuky5.2 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.3 g
Sacharidy43 g
z toho cukry40 g
Bílkoviny4.6 g
Sůl0.9 g
Vláknina g

Alergeny

Hořčice
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.