-10 %

Himalaya bělicí zubní pasta

75 ml
Trvale výhodná cena
89,90 Kč 1 198,67 Kč/l99,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Základem ústní hygieny jsou zdravé dásně jsou a ty jsou klíčem ke zdravým zubům. Himalaya Herbals Gum Expert řada zubních past obsahuje Miswak (tzv. žvýkací tyčinka) a přírodní látky se stahujícími účinky. Díky nim zůstanou vaše dásně zdravé a chráněné.

Tento bylinný přípravek je založen na enzymové technologii rostlin z papáje a ananasu. Ty odstraňují skvrny ze zubů a zabraňují jejich opětovnému zabarvení. Vaše zuby budou bílé a zářivé i bez chemického bělení. Neobsahuje fluorid.

Použití

Na zubní kartáček vytlačte malé množství šumivé bílé zubní pasty. Pro dosažení optimálních výsledků si čištěte zuby dvakrát denně.

O výrobci

The Himalaya Drug Company patří od svého založení v roce 1930 k  předním výrobcům přírodních preparátů mající své kořeny v ájurvédské medicíně. Společnost byla založena panem M. MANAL s jasnou vizí přinést Ajurvedu k užitku celé společnosti. V roce 1975 společnost Himalaya vytvořila moderní výrobní závod v Makali v Indii.

V roce 1991 společnost přestěhovala závod pro výzkum bylin a vývoj přírodních přípravků do indického města Bangalore. Značka Himalaya má mnoho společného s pohořím, ze kterého čerpá své jméno. Po celá staletí byly Himaláje inspirací pro lidstvo. Představují čistotu a vznešené ideály. Skutečnost, že Himaláje jsou zdrojem mnoha bylin, které se používají v těchto produktech, je tato značka čím dál tím více oblíbená. Využívá špičkové technologie k výrobě svých produktů.

Skladování

Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě 10–25 °C.

Výrobce

The Himalaya Drug Company
Makali, Bengaluru
KA, 562 162
India

Složení

Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Silica, Sodium Lauryl Sulphate, Silica, Bromelain, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Aroma, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Papain, Menthol, Salvadora Persica Stem Extract, Sodium Citrate, Prunus, Amygdalus Dulcis Shell Extract, Cinnamonum Zeylanicum Bark Oil, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Thymol, Citric Acid, Eugenol.