Himalaya Sparkly White Zubní pasta pro bílé zuby

75 ml
94,90 Kč 1 265,33 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Základem ústní hygieny jsou zdravé dásně a ty jsou klíčem ke zdravým zubům. Himalaya Sparkly White obsahuje Miswak (tzv. žvýkací tyčinka) a přírodní látky se stahujícími účinky. Díky nim zůstanou vaše dásně zdravé a chráněné.

Tento bylinný přípravek je založen na enzymové technologii rostlin z papáje a ananasu. Ty odstraňují skvrny ze zubů a zabraňují jejich opětovnému zabarvení. Vaše zuby budou bílé a zářivé i bez chemického bělení.

  • 100% vegetariánská zubní pasta
  • ajurvédský produkt
  • neobsahuje fluorid

Použití

Na zubní kartáček vytlačte malé množství šumivé bílé zubní pasty. Pro dosažení optimálních výsledků si čištěte zuby dvakrát denně.

O výrobci

The Himalaya Drug Company patří od svého založení v roce 1930 k předním výrobcům přírodních preparátů mající své kořeny v ájurvédské medicíně. Společnost byla založena panem M. Manal s jasnou vizí přinést Ajurvedu k užitku celé společnosti.

Himalaya je průkopníkem moderní vědy s cílem znovuobjevovat a ověřovat Ayuverdská tajemství. Toto učení je starém více než 5 000 let a pochází z Indie. Zakladatelé spojili Ájurvédu s moderní medicínou. Od svého vzniku se společnost zaměřuje na vývoj přírodních léků, které pomáhají lidem vést bohatší a zdravější život.  Dnes výrobky Himalaya využívá více než 250.000 lékařů po celém světě pro své pacienty ve více než 89 zemích světa. Přírodní preparáty (herbals) obsahující byliny z podhůří Himalaje a jsou vyráběny dle starých ájurvédských receptur nejmodernějšími technologickými postupy.

Skladování

Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě 10–25 °C.

Výrobce

The Himalaya Drug Company
Makali, Bengaluru
KA, 562 162
India

Složení

Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Silica, Sodium Lauryl Sulphate, Silica, Bromelain, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Aroma, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Papain, Menthol, Salvadora Persica Stem Extract, Sodium Citrate, Prunus, Amygdalus Dulcis Shell Extract, Cinnamonum Zeylanicum Bark Oil, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Thymol, Citric Acid, Eugenol.