Dione Zeleninová směs na másle s bylinkami a kukuřicí

300 g
Mražené
35,90 Kč 119,67 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Kvalitní a šetrně zpracované zeleninové směsi Dione jsou skvělým základem pro přípravu polévek a hotových jídel. Široký výběr, lahodná chuť, svěží barvy a vůně jsou pro Dione charakteristické.

Použití

Zmrazenou zeleninu s máslem krátce podusíme s 5 polévkovými lžícemi vody a při střední teplotě povaříme 7 min. mícháme. Příloha k mnoha pokrmům.

O výrobci

Společnost AGRIMEX Vestec a.s. byla založena v roce 1995 a v roce 2017 se stala součástí koncernu Hamé s.r.o. Již od prvopočátku se zabývá zpracováním, výrobou a obchodem se zmrazenými potravinami, zejména zeleninou, zeleninovými směsmi a ovocem. Velkým mezníkem společnosti byl rok 2006, kdy byl uveden do provozu zcela nový komplex a zároveň sídlo společnosti v Panenských Břežanech na severním okraji Prahy. I dnes se jedná o nejmodernější mrazírenský výrobně-skladový areál v ČR, který distribuuje své produkty prostřednictvím specializovaných velkoobchodů, obchodních řetězců a realizuje rovněž přímé prodeje koncovým zákazníkům. Největší pýchou jsou špičkové technologie, které zaručují šetrné a zejména rychlé zpracování i přebalování především tuzemské zeleniny a ovoce. Adresa nového sídla nebyla vybrána náhodně. Nalézá se totiž na pomezí pěstitelských oblastí Litoměřicka a Polabí, kde jsou hlavní dodavatelé zeleniny a ovoce pro AGRIMEX. Díky tomu proces zpracování české suroviny, která se sklízí ve fázi nejvyšší zralosti, probíhá pouze v řádech hodin, navíc bez umělých konzervantů, barviv či stabilizátorů. Kvalitní, šokově zmrazená surovina si tak zachovává charakteristickou chuť, barvu, vůni a vysoký obsah nutričních látek, vitamínů či enzymů.

Skladování

Skladujte při teplotě -18°C.    

Výrobce

AGRIMEX Vestec a.s.
č. p. 199
250 70 Panenské Břežany
Česká republika

Složení

Zelenina v různém poměru
Mrkev30 %
Hrášek30 %
Kukuřice15 %
Květák15 %
Máslo6 %
Voda
Sůl
Bramborový škrob0.7 %
Petrželová nať
Cukr

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota444 kJ/107 kcal
Tuky5.3 g
z toho nasycené mastné kyseliny3.1 g
Sacharidy9.5 g
z toho cukry3 g
Bílkoviny3.1 g
Sůl0.87 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.