-13 %

Ariel White and Colors prací prášek BOX (5,25kg)

70 praní
Trvale výhodná cena %
399,90 Kč 5,71 Kč/praní459,90 Kč
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Když dobře vypadáte a pěkně voníte, cítíte se dobře. Všechno to začíná tím, aby bylo vaše prádlo co nejlépe vyprané. A tady přichází na řadu prací prášek Ariel Whites & Colors. Odstraňuje odolné skvrny tím, že proniká hluboko do vláken. Zabraňuje tomu, aby se skvrny v tkanině fixovaly. Odstraňuje dokonce i skvrny, které jsou příčinou zápachu, jako například od potu, a tělesné pachy. Vašemu barevnému oblečení dá nádherně čistý vzhled a vůni. Funguje už při 30 °C. Pokud tedy chcete, aby vaše barevné prádlo dál zářilo barvami, použijte prací prostředek Ariel Colour & Style. Oblečení můžete prát bez obav opakovaně. Pokud chcete větší dávku svěží vůně a hebkosti, používejte společně s aviváží Lenor a vonnými perličkami Unstoppables. Ariel Whites & Colors je k dostání také jako tekutý prací prostředek a kapsle na praní.

Vlastnosti a výhody:
- Skvěle odstraňuje skvrny už při prvním praní - Prášek se rychle rozpouští a na prádle nezanechává stopy - Udržuje zářivost barev oblečení - Skvělé čisticí účinky u bílého prádla i při praní na 30 °C - Pomáhá odstraňovat zaschlé skvrny - Zabraňuje usazování nečistot a skvrn v tkanině - Ariel Whites & Colors je k dostání také jako tekutý prací prostředek a kapsle na praní

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Složení

Phosphonates, 5-15% Anionic Surfactants, <5% Non-Ionic Surfactants, Polycarboxylates, Zeolites, Enzymes, Perfumes