Ariel Touch of Lenor prací kapsle 56ks

499,90 Kč 8,93 Kč/ks
Země původu: Francie,

Popis produktu

Výjimečná čisticí síla v jedné malé kapsli. Gelové kapsle na praní prádla Ariel Touch of Lenor Fresh 3v1 mají unikátní design, který udrží složky stabilně oddělené do doby, než se namočí, takže zaručuje super koncentrované čisticí účinky. Inovační obal se zcela rozpouští v kontaktu s vodou a uvolňuje účinné látky, které si poradí s celou škálou různých skvrn - je to nejlepší tekutý prací prostředek od Arielu s tím správným dávkováním.

Bezpečnostní varování: Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při styku s kůží: Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Omyjte velkým množstvím vody. Při požití: Vypláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení. Okamžitě volejte toxikologické informační středisko / lékaře.

Složení

>30 % aniontové povrchově aktivní látky
5-15 % neiontové povrchově aktivní látky mýdlo <5 % fosfonáty enzymy optické zjasňovače parfémy Alpha-Isomethyl Ionone Benzyl Salicylate Citronellol Coumarin Eugenol Geraniol Hexyl cinnamal Limonene Linalool