Jablka zelená "Ošklivky", sáček

2 kg

ZÁRUKA ČERSTVOSTI

59,90 Kč 29,95 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

20+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Zákazníci Rohlik milují!

Důkazem je více než 22 tisíc hodnocení v Googlu s průměrnou hodnotou 4,9 hvězdičky. Nakupujte u nás a zamilujte se také.

Dejte s Rohlíkem šanci "ošklivé" zelenině, která by se jinak vyhodila. "Standardy krásy" běžných supermarketů tyto jablíčka nesplňují, avšak pochutnáte si na nich stejně jako na jejich krásnějších sourozencích.

Tyto jablka jsou velikostně nevyrovnaná. Může se tedy stát, že jedno bude oproti jiným menší. 

Jablka obsahují provitamin A, vitaminy B1, B2, B3, B6, kyselinu listovou a řadu minerálních látek. Vláknina zlepšuje činnost střev, částečně pomáhá snižovat cholesterol a působí blahodárně na odvodnění organismu.

Použití

Jablka se konzumují především čerstvá. Výborná jsou jako odpolední zdravá svačinka. Hodí se např. do moučníků, koláčů, marmelád či džemů. Jablečná kaše či pyré je velmi oblíbené u malých dětí. Jablka jsou také vynikajícím doplňkem např. při přípravě drůbeže.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Jablka můžete využít například v receptu na salát z jablka, květáku a modrého sýračokoládová buchta s jablky krevetový koktejl s jablky a limetouvepřové kotlety s jablky a brusinkami nebo okurkový salát s jablky a jogurtem.

Skladování

Skladujte v chladu a temnu. Nebo v chladničce při teplotě 8–12 °C

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Složení

Jablko Golden Delicious
Kalibr 60/70