Listerine Total Care Fresh Forest ústní voda

500 ml
159,90 Kč 319,80 Kč/l
Země původu: Itálie,

Popis produktu

Inspirováno přírodou - s přírodními extrakty ze stromu Arak a Eukalyptu! S jemnou chutí - jako osvěžující procházka lesem. Ústní voda Listerine® Total care Fresh Forest Mild Taste při používání dvakrát denně zlepšuje ústní hygienu díky kompletnímu 6násobnému účinku:
- Účinně bojuje proti bakteriím i tam, kam se zubní kartáček nedostane: mezi zuby, na dásních a na jazyku.
- Omezuje zubní povlak, hlavní příčinu onemocnění dásní, a chrání před jeho vznikem.
- Udržuje zdravé dásně.
- Posiluje zubní sklovinu díky obsahu fluoridu a tím pomáhá předcházet vzniku zubního kazu.
- Chrání před tvorbou zubního kamene a pomáhá tak udržovat zuby přirozeně bílé.
- Osvěžuje dech.

Použití

Otevření: stiskněte uzávěr a otočte jím. Uzavření: Otáčejte uzávěrem do úplného uzavření.

Používejte dvakrát denně. Ústní voda je obzvláště účinná při používání ráno a večer po vyčištění zubů. Odměřte 20 ml (4 x 5 ml čajové lžičky) do skleničky, proplachujte prostor kolem zubů a dásní po 30 vteřin a poté vyplivněte.

O výrobci

Johnson & Johnson je zdravotnická firma s tradicí zasahující až do roku 1886, kdy vznikla. Společnost nabízí sortiment výrobků pro zdravotní péči a mimo to se také specializuje na výrobu toaletních a jiných hygienických potřeb. Mezi její nejznámější značky patří například obvazy Band-Aid, léky Tylenol, výrobky Johnson baby nebo Neutrogena, výrobky o péči o pleť Clean & Clear anebo kontaktní čočky Acuvue.

Skladování

Trvanlivost po otevření - 12 měsíců.

Upozornění

Ústní voda není vhodná pro děti mladší 12 let. Nepolykejte. V případě spolknutí vyhledejte lékařskou pomoc. Nepoužívejte, pokud máte alergii na jakoukoliv z jeho přísad. Pokud se objeví podráždění v ústní dutině, přestaňte výrobek používat a poraďte se se zubním lékařem.

UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH A DOHLED DĚTÍ.

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 - Jinonice 
Česká republika

Složení

Aqua
Sorbitol Propylene glycol Poloxamer 407 Sodium lauryl sulfate Zinc chloride Benzoic acid Eucalyptol Aroma Sodium benzoate Methyl salicylate Thymol Sodium fluoride Menthol Sodium saccharin Caramel Sucralose Glycerin Salvadora persica bark extract Obsahuje fluorid sodný (220 ppm F)