IQejce s Jódem a Selenem s volnou snáškou do PLEV M 8 ks

8 ks
59,90 Kč 7,49 Kč/ks
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Vejce (2CZ)

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE NA ČESKÉM TRHU!

Jód a selen jsou prvky pro naše zdraví zcela nezbytné. Jejich absence v organismu vážně ohrožuje správný vývoj a život. Chybí-li nám v těle jód, funguje špatně štítná žláza a od toho se pak odvíjejí další problémy. Jód má velký vliv na naši inteligenci i paměť. Chybí-li našemu organismu selen, zvyšuje se riziko srdečně cévních chorob. S jeho nedostatkem bývá také spojována špatná funkce jater, žaludku, střev a v neposlední řadě opět špatná funkce štítné žlázy. Správná hladina selenu posiluje náš imunitní systém a tím brání tělo před zákeřnými viry a bacily, navíc má prokazatelně významný vliv v boji s alergiemi. Kromě správné funkce štítné žlázy přispívá i k ochraně buněk před oxidativním stresem – zachytává v těle volné radikály a zabraňuje rakovině. U sportovců pomáhá k regeneraci buněk. A tyto prvky nám dodávají IQejce.

Použití

Vejce jsou v kuchyni nezbytnou potravinou, mají široké využití. Jsou určena k tepelnému zpracování.

O výrobci

Farma MAIWALD jako první a jediná v České republice produkuje vejce od slepiček s volným pohybem v hale a se snáškou do obilných plev. Jedná se o unikátní šetrnou technologii snášky vajec. Inspirováno na rodinných farmách ve Švýcarsku a Rakousku. Na svých farmách pěstuje Farma Maiwald obiloviny, kukuřici, pohanku a kupuje mořskou řasu. Vyrábí krmné směsi obohacené o mořskou řasu - stopové prvky JÓD a SELEN, které v českých půdách a jídelníčku chybí. Limitovaná denní produkce 3 000 IQejce.

Skladování

Nekolísavá teplota 5 - 18°C.

Výrobce

AG MAIWALD a. s.
Benátky 133
570 01 Litomyšl
Česká republika
 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 22 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vejce

Alergeny

Vejce

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota618 kJ/148 kcal
Tuky10.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny3.1 g
Sacharidy0.9 g
z toho cukry0.4 g
Bílkoviny12.1 g
Sůl0.33 g
Vláknina g