Jar Lemon na nádobí 2x900ml

1,8 l
109,90 Kč 61,06 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Prostředek na mytí nádobí Jar Lemon s čistícími účinky,  které vás nikdy nezklamou. Ať už se jedná o talíře, skleničky, hrnce nebo pánve – účinné složení Jaru si snadno poradí s mastnotou a nečistotou. Každá kapka Jar Lemon se popere s velkým množstvím nečistot a mastnoty, díky čemu Jar Lemon šetří jak to jen jde.

Vlastnosti a výhody

  • Díky svému složení umyje hodně mastného nádobí
  • Jar je koncentrovaný, takže jedna kapka stačí na umytí spousty nádobí
  • Dlouhotrvající pěna pro účinné odstraňování mastnoty
  • Dobrý pro každodenní mytí nádobí: od skleniček po hrnce a pánve

Příprava a použití

 Dávkování: Počet kapek přizpůsobte množství a typu znečištění.
Tip pro umývání nádobí: Abyste zamezili rozšiřování bakterií z houbičky, houbičku po mytí nádobí opláchněte, 1 nebo 2krát na ni stříkněte Jar, a zmáčkněte ji, aby se produktem celá nasákla.

O výrobci 

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Varování

Způsobuje vážné podráždení očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždení očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetrení. Odstraňte obsah/obal v příslušném místním zařízení schváleném pro likvidaci odpadu.

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké

Složení

5-15% Aniontové Povrchove Aktivní Látky,

<5% Neiontové Povrchove Aktivní Látky,

Phenoxyethanol,

Methylisothiazolinone,

Parfémy,

Geraniol,

Limonene