• Vážení zákazníci, velice se omlouváme. Bohužel se potýkáme s nedostatkem skladových kapacit, proto se na nás nemůžete spolehnout tak, jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více

HiPP BIO Ovocné oplatky 10 ks 2 různé příchutě

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Hipp Mini-Mix se skládá z 10 mini oplatek ve dvou variantách: malina-jablko-banán a banán-jablko. Ovocné oplatky jsou baleny jednotlivě. Ideální svačinka na cesty. Mají svěží a ovocnou chuť.

  • Bez přídavku cukrů*
  • Bez přídavku aromat**
  • Obsahuje lepek.
  • Může obsahovat stopy mléka, arašídů, sóji.

* obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. 
** veškerá kojenecká a dětská výživa dle zákona

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Výrobce

HiPP Czech,
Pekařská 628/14
Praha 155 00
Česká republika

Složení

HiPP BIO Oplatka Banán-Jablko: banánové vločky* 36 %, koncentrát jablečné šťávy* 36 % nízké kyselostii, mleté pšeničné vločky*, celozrnná ovesná mouka*, rostlinný olej*
(palmový olej**), oplatky (pšeničná mouka*, škrob*). HiPP BIO Oplatka Banán-Jablko-Maliny: banánové vločky* 29 %, koncentrát jablečné šťávy*29 % nízké kyselosti, celozrnná ovesná mouka*, mleté pšeničné vločky*, rostlinný* (palmový olej**), oplatky* (pšeničná mouka*, škrob*), koncentrát malinové šťávy* 3 %, koncentrát aróniové šťávy*2 %.

ALERGENY: 1 lepek, může obsahovat stopy mléka, arašídů, sóji.