-20 %

Harmony papírové kapesníky 2vrstvé box 150ks

150 ks
Akce do 31. 7.
31,90 Kč 0,21 Kč/ks39,90 Kč
Země původu: Slovenská republika,

Popis produktu

Papírové kapesníky ve větším 150 ks balení v boxu, jemnost a měkkost zajišťuje obsah eukalyptových vláken. Ve 3 barevných variantách, zasíláme dle skladové dostupnosti

Používání papírových kapesníčků je také výrazně hygieničtější než textilních, protože papírové kapesníky zabraňují šíření bakterií.

Použití

Určeno k otírání nosu.

O výrobci

SHP Group (Slovak Hygienic Paper Group) je nadnárodní společnost sdružující skupinu výrobních a obchodních společností z oblasti celulózo-papírenského průmyslu. SHP Group zastřešuje 10 společností v 6 zemích Evropy s ročním obratem 220 mil. eur. V šesti výrobních závodech SHP Group se ročně vyrobí 170 tisíc tun papíru. SHP Group patří k největším producentům hygienických papírů ve střední a jihovýchodní Evropě a je aktivním členem European Tissue Symposium (ETS).

Logo, které SHP Group používá pro všechny své společnosti – bílá labuť, je nejstarší dodnes používanou ochrannou známkou na Slovensku. Používá se již více než 100 let, ačkoli oficiálně bylo zaregistrováno v obchodní komoře v Banské Bystrici až v roce 1910 a od té doby prošlo několika grafickými změnami. Za logem s labutí se skrývá historie výroby papíru v Harmanci, sahající až do 19. století (1829).

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

SHP Harmanec a.s.
Harmanec 2
976 03  Harmanec
Slovensko

 

Složení

100% Celulóza Soft Plus