-27 %

Harmony Kuchyňské utěrky Absorbent XL 2 vrstvé 2x21m

2 ks
Akce do 30. 6.
39,90 Kč 19,95 Kč/ks54,90 Kč
Země původu: Slovenská republika,

Popis produktu

Kuchyňské utěrky s vyšším návinem (21m) pro dlouhodobější použití, 3D ražba vytváří funkční texturu zvyšující jejich absorbci a pevnost i za mokra. Certifikovány pro krátký styk s potravinami, bez parfemace, atraktivní design matného obalu s papírovou strukturou.

Použití

Jsou neocenitelným pomocníkem a v kuchyni je máte vždy po ruce. Papírové kuchyňské utěrky hrají svůj prim především jako první pomoc při rozlitých tekutinách nebo odstranění lehčích nečistot. Jsou tedy praktičtější volbou oproti svým látkovým sourozencům. Jejich největší plus je všestrannost. Kromě kuchyně si najdou své stálé místo i během umývání a leštění oken, auta, v koupelně, na zahradě nebo při nehodách od domácích mazlíčků.

O výrobci

Říká se, že na místě Harmaneckých papíren se v minulosti nacházelo jezírko, ve kterém se usadily labutě. „Bílá labuť“ je od roku 1829 spojována s historií papíren i jako součást nejstarší registrované ochranné známky na Slovensku. Je symbolem čistoty, vznešenosti, elegance a doprovází značku Harmony až dodnes. Produkty Harmony jsou citlivé a bezpečné k pokožce i přírodě s důrazem na jemný detail a osloví vás svou čistotou a elegancí.

Výrobce

SHP Harmanec, a.s.
976 03 Harmanec
Slovensko


 

Složení

100% celulóza