Aviváž pro děti ATTITUDE s vůní Sweet Lullaby 1000 ml

40 praní
169,90 Kč 4,25 Kč/praní
Země původu: Kanada,

Popis produktu

Přírodní a ekologická aviváž dokáže dokonale zjemnit a provonět nejen dětské prádlo. Je vhodná i pro dospělé s citlivou nebo alergickou pokožkou. Aviváž je vysoce koncentrovaná, jedno balení vypere až 40 várek prádla.

Funguje velmi dobře i při nízkých teplotách.

Obsahuje výtažek ze zeleného čaje, který je známý svými antibakteriálními a antioxidačními účinky. Aviváž v sobě spojuje sílu přírodních složek s nejnovější technologií NATURE+.

Neobsahuje žádné živočišné složky a není testován na zvířatech. Pro výrobu produktu jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie. Obal je 100% recyklovatelný.

Ekologické složení aviváže potvrzuje certifikace EcoLogo.

Použití

Přidejte do zásobníku pračky dle dávkování na obalu, v případě ručního praní nejprve smíchejte dávku s jedním litrem vody, poté nalijte na vyprané prádlo, properte a propláchněte v čisté vodě. Neaplikujte přímo na prádlo.

 

O výrobci

ATTITUDE je kanadská značka, která nabízí přírodní produkty pro péči o celé tělo, ale i k úklidu domácnosti. Za značkou stojí skupina mladých rodičů, kteří chtěli pro sebe i své rodiny to nejlepší v přírodní kvalitě a rozhodli se svou filozofii šířit prostřednictvím této značky dál. Vyvinuli přírodní produkty, které obsahují jen ty nejčistší a nejbezpečnější složky, jsou 100% bez nežádoucích látek. Dnes se prodávají ve více než 30 zemích světa.

ATTITUDE ukazuje cestu směrem k lepšímu a uvědomělému způsobu života. ATTITUDE je členem programu „People for the Ethical Treatment of Animals“, výrobky jsou veganské. Dále mají certifikaci "EcoLogo" potvrzující šetrnost k životnímu prostředí.

Skladování

Skladujte v suchém a chladném prostředí. Spotřebujte do 1 roku od otevření.

Varování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima, při jejich zasažení několik minut opatrně vyplachujte vodou.

Výrobce

ATTITUDE

Složení

voda, <5% rostlinné kationtové povrchově aktivní látky (dipalmitoylethyl hydroxyethylmonium methosulfát), <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (myristyl glukosid, caprylyl glukosid), glycerin, extrakt ze zeleného čaje Camellia sinensis, methylbenzylacetát (ze sladkého ovoce), methyldihydrojasmonát (z jasmínu), olej ze semen černého rybízu.