NATURA Kapalné hnojivo bylinková zahrádka

500 ml
Prémiová kvalita
109,90 Kč 219,80 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Agro NATURA Kapalné organické hnojivo bylinková zahrádka je vysoce kvalitní přírodní organické hnojivo.

Používá se pro hnojení a přihnojování bylinek (majoránka, šalvěj, tymián, meduňka a další), kořeninové zeleniny, koření, a dalších aromatických rostlin pěstovaných v nádobách i volné půdě. Jedinečné složení hnojiva zajistí kouzelné aroma a výraznou chuť bylinek.

Kapalné organické hnojivo na bylinky je certifikováno pro ekologické zemědělství a neškodí domácím mazlíčkům.

  • poměr živin dusík–fosfor–draslík (6,4–1,7–9)
  • obsahuje přírodní suroviny – melasu a melasové výpalky mletých fosfátů
  • obsahuje snadno přijatelné živiny a stopové prvky v optimálním poměru

Hnojivo je vyrobeno jen z přírodních surovin – melasy, melasových výpalků a mletých fosfátů. Obsahuje potřebné živiny v příznivém poměru včetně přirozeného obsahu stopových prvků. Živiny jsou pro bylinky snadno dostupné.

Použití

Hnojivo je určené ke hnojení a k přihnojování bylinek, kořeninové zeleniny (majoránka, šalvěj, tymián, meduňka aj.), koření, a dalších aromatických rostlin pěstovaných v nádobách i volné půdě.

Přihnojování provádějte formou zálivky: 15 ml (víčko od lahve) nalijte do 1–3 litrů vody a promíchejte. Tímto roztokem přihnojujte 1×  za 14 dní.

Před použitím obsah důkladně protřepte.

O výrobci

Agro CS je ryze českou společností, založenou v roce 1992. V té době navázala na činnost Agropodniku Česká Skalice, který sloužil zemědělcům v oblasti poradenství, skladování a aplikace hnojiv. Pro svůj rozvoj AGRO CS v následujících letech využilo odborných zkušeností a znalostí a v roce 1994 rozšířilo své aktivity o výrobu substrátů a malobalení hnojiv. Tuto činnost nadále systematicky rozšiřovalo a v současné době patří ve střední a východní Evropě k předním výrobcům substrátů, hnojiv a travních osiv.

Skladování

Uchovávejte v suchu. Chraňte před vlhkostí.

Výrobce

AGRO CS a. s.
č. p. 265
552 03  Říkov
Česká republika