Nemléko makové

250 ml
Od českého farmářePrémiová kvalita
49,90 Kč 199,60 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Tak často se mluví o exotických superpotravinách, až zapomínáme, že nám často jedna roste takřka za domem. Ideální volba pro všechny, kdo zbožňují mák již od mateřské školky.

 


Příběh Nemléka

Příběh Nemléka začal tím, že si Amélie & David zpříjemňovali společná rána podomácku vyrobeným rostlinným mlékem z mandlí. Pak je ale napadlo, že by mohlo chutnat i dalším lidem, a tak se jednoho jarního dne nervózně postavili s improvizovaným stánkem na pražskou Náplavku – a vzniklo tak Nemléko. Lidé si ho rychle oblíbili a díky crowdfundingové kampani se jim podařilo získat další prostředky a mohli vedle mandlového Nemléka začít vyrábět i to makové.

Proč děláte to, co děláte?

Chtěli začít vyrábět rostlinné mléko s velkým podílem mandlí tak, jak si ho dělají sami doma. Nemléko je vhodné jak pro lidi, kteří běžné mléko nemohou nebo nechtějí, tak i pro ty, kteří chtějí zkusit něco nového a zdravého. Jejich nemléka a nejogurty neobsahují žádná umělá aditiva, jsou vyrobeny z vysokého podílu mandlí a dochuceny datlemi.

Proč si Amálie a David vybrali Rohlík?

„Díky Rohlíku máme možnost dostat náš produkt jednoduše mezi další lidi. Můžete si ho tak vychutnat opravdu čerstvé hned pár hodin po tom, co ho u nás v Nemléku vyrobíme.“

 

Použití

Před otevřením protřepat. Po otevření ihned spotřebujte.

Skladování

Skladujte v teplotě do 4 °C.

Výrobce

Nemléko s.r.o.
Nad Šutkou 540/14
Praha, 182 0

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Filtrovaná voda
Mák6 %
Datle5 %
Řepkový olej
Himalájská sůl

Alergeny

Skořápkové plody

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota243 kJ/57 kcal
Tuky3.6 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.4 g
Sacharidy5 g
z toho cukry3.3 g
Bílkoviny1.3 g
Sůl0.05 g
Vláknina g