Optimistic Rostlinný nápoj makový

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Výborná alternativa živočišného mléka vyrobená z máku.

Ani mandle, ani lískové oříšky ale mák! To je rostlinný nápoj makový, který si můžete dopřát každý den! Jeho receptura se skládá pouze z filtrované vody, máku, datlí a himalájské soli. Datle zajistí, že mléko bude správně nasládlé a špetka himalájské soli chuť mléka dokonale vyváží.

Nápoj neobsahuje žádné přidané cukry ani konzervační látky.

Příběh Nemléka

Příběh Nemléka začal tím, že si Amélie & David zpříjemňovali společná rána podomácku vyrobeným rostlinným mlékem z mandlí. Pak je ale napadlo, že by mohlo chutnat i dalším lidem, a tak se jednoho jarního dne nervózně postavili s improvizovaným stánkem na pražskou Náplavku – a vzniklo tak Nemléko. Lidé si ho rychle oblíbili a díky crowdfundingové kampani se jim podařilo získat další prostředky a mohli vedle mandlového Nemléka začít vyrábět i další příchutě.

Proč dělají právě to, co dělají?

Chtěli začít vyrábět rostlinné mléko s velkým podílem mandlí tak, jak si ho dělají sami doma. Nemléko je vhodné jak pro lidi, kteří běžné mléko nemohou nebo nechtějí, tak i pro ty, kteří chtějí zkusit něco nového a zdravého. Jejich nemléka a nejogurty neobsahují žádná umělá aditiva, jsou vyrobeny z vysokého podílu mandlí a dochuceny datlemi.

Proč si Amálie a David vybrali Rohlík?

„Díky Rohlíku máme možnost dostat náš produkt jednoduše mezi další lidi. Můžete si ho tak vychutnat opravdu čerstvé hned pár hodin po tom, co ho u nás v Nemléku vyrobíme.“

Použití

Před otevřením protřepat. Nápoj si můžete vychutnat jen tak anebo ho přidat do kávy či snídaňových müsli.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 5 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Nemléko s.r.o.
Nad Šutkou 540/14
Praha, 182 00
Česká republika

Složení

filtrovaná voda, mák (6 %), datle (5%), řepkový olej, himalájská sůl

Alergeny: 8 - skořápkové plody (mandle), může obsahovat stopy mandlí

Energetické hodnoty: Energie: 243 kJ/57 kcal • Tuky: 3,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,4 g • Sacharidy: 5 g, z toho cukry: 3,3 g • Bílkoviny: 1,3 g Sůl: 0,05 g