Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.

Nemléko mandlové krémové - plnotučné

250 ml
Od českého farmářePrémiová kvalita
64,90 Kč 259,60 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Rostlinné mléko se zdaleka největším podílem mandlí na trhu. Zcela přírodní, bez konzervantů a dalších zbytečných aditiv.

Použití

Před otevřením protřepat. Po otevření ihned spotřebujte.

Skladování

Skladujte v teplotě do 4 °C.

 

 

Příběh Nemléka

Příběh Nemléka začal tím, že si Amélie & David zpříjemňovali společná rána podomácku vyrobeným rostlinným mlékem z mandlí. Pak je ale napadlo, že by mohlo chutnat i dalším lidem, a tak se jednoho jarního dne nervózně postavili s improvizovaným stánkem na pražskou Náplavku – a vzniklo tak Nemléko. Lidé si ho rychle oblíbili a díky crowdfundingové kampani se jim podařilo získat další prostředky a mohli vedle mandlového Nemléka začít vyrábět i to makové.

Proč děláte to, co děláte?

Chtěli začít vyrábět rostlinné mléko s velkým podílem mandlí tak, jak si ho dělají sami doma. Nemléko je vhodné jak pro lidi, kteří běžné mléko nemohou nebo nechtějí, tak i pro ty, kteří chtějí zkusit něco nového a zdravého. Jejich nemléka a nejogurty neobsahují žádná umělá aditiva, jsou vyrobeny z vysokého podílu mandlí a dochuceny datlemi.

Proč si Amálie a David vybrali Rohlík?

„Díky Rohlíku máme možnost dostat náš produkt jednoduše mezi další lidi. Můžete si ho tak vychutnat opravdu čerstvé hned pár hodin po tom, co ho u nás v Nemléku vyrobíme.“

 

 

 

Složení

Filtrovaná voda
Mandle12 %
Datle
Sůl

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota330 kJ/79.5 kcal
Tuky6.3 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.5 g
Sacharidy2.9 g
z toho cukry2.2 g
Bílkoviny2.7 g
Sůl0.05 g
Vláknina g

Alergeny

Skořápkové plody
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.