Nemléko mandlové - plnotučné

500 ml
Od českého farmářePrémiová kvalita
119,90 Kč 239,80 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Rostlinné mléko se zdaleka největším podílem mandlí na trhu. Zcela přírodní, bez konzervantů a dalších zbytečných aditiv.

Použití

Před otevřením protřepat. Po otevření ihned spotřebujte.

Skladování

Skladujte v teplotě do 4 °C.

 

 

Příběh Nemléka

Příběh Nemléka začal tím, že si Amélie & David zpříjemňovali společná rána podomácku vyrobeným rostlinným mlékem z mandlí. Pak je ale napadlo, že by mohlo chutnat i dalším lidem, a tak se jednoho jarního dne nervózně postavili s improvizovaným stánkem na pražskou Náplavku – a vzniklo tak Nemléko. Lidé si ho rychle oblíbili a díky crowdfundingové kampani se jim podařilo získat další prostředky a mohli vedle mandlového Nemléka začít vyrábět i to makové.

Proč děláte to, co děláte?

Chtěli začít vyrábět rostlinné mléko s velkým podílem mandlí tak, jak si ho dělají sami doma. Nemléko je vhodné jak pro lidi, kteří běžné mléko nemohou nebo nechtějí, tak i pro ty, kteří chtějí zkusit něco nového a zdravého. Jejich nemléka a nejogurty neobsahují žádná umělá aditiva, jsou vyrobeny z vysokého podílu mandlí a dochuceny datlemi.

Proč si Amálie a David vybrali Rohlík?

„Díky Rohlíku máme možnost dostat náš produkt jednoduše mezi další lidi. Můžete si ho tak vychutnat opravdu čerstvé hned pár hodin po tom, co ho u nás v Nemléku vyrobíme.“

 

 

 

Složení

Filtrovaná voda
Mandle12 %
Datle
Himalájská sůl

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota330 kJ/79.5 kcal
Tuky6.3 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.5 g
Sacharidy2.9 g
z toho cukry2.2 g
Bílkoviny2.7 g
Sůl0.05 g
Vláknina g

Alergeny

Skořápkové plody