Ecover Universal Lavender & Sandalwood prací gel (1,5l)

42 praní
399,90 Kč 9,52 Kč/praní
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Tekutý prací prostředek je vhodný na každodenní praní bílého i stálobarevného prádla. Vlastnosti: Mimořádné výsledky praní i při nízkých teplotách, Žádné optické zjasňovače, Vůně ze složek rostlinného složení, Více dávek v menším balení. Šetrnost vůči životnímu prostředí: Rychlá a úplná biologická rozložitelnost, Minimální dopad na život ve vodách, Netestován na zvířatech, Vhodné pro septiky a ČOV, Úspora 54% obalů proti běžnému 1,5 l pracímu gelu a tím úspora 2/3 objemu i hmotnosti při dopravě. Obalové materiály: Láhev a etikety jsou vyrobeny z polyethylenu; víčko z polypropylenu. Polyethylen a polypropylen jsou 100% recyklovatelné a mohou být recyklovány dohromady pomocí procesu s nízkou energií.

Dávkování: Dávkování podle míry zašpinění a velikosti pračky uvedeno na obalu.

Skladujte mimo dosah dětí.

VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné poškození očí. Držte mimo dosah dětí. Při zasažení očí vypláchněte vodou. Vyjměte čočky, pokud to jde snadno. Při trvání potíží vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal.

Složení

Složení: aqua, lauryl glucoside, fatty alcohol ethoxylate, potassium oleate, alcohol denat., sodium citrate, fatty acid methyl ester ethoxylate, parfum, linalool, limonene, citronellol, geraniol