Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Lovela Sensitive prací prášek citlivý k dětské pokožce (3,4kg) 38praní
-45%

Lovela Sensitive prací prášek citlivý k dětské pokožce (3,4kg)

Lovela Sensitive prací prášek citlivý k dětské pokožce (3,4kg)

38praní
Trvale výhodná cena %
209,90 Kč 379,90 Kč (5,52 Kč/praní)
Popis produktu

Lovela je sensitivní prací prášek, určen pro Vaše malé děti. Lovela vypere všechno Vaše prádlo dokonale, ale přitom tak šetrně, že může být použita i na praní prádla dětí s velmi citlivou pokožkou. Lovela byla testována pro jemnou dětskou pokožku a je doporučena „Institutem pro péči o matku a dítě“ a „Sdružením Dětem zdraví“ – sdružením pro pomoc dětem trpícím alergiemi.

Návod k použití: Prádlo roztřiďte podle barev a míry zašpinění. Silně zašpiněné pleny a oblečení namočte na 30 minut před praním ve vodě s rozpuštěným práškem Lovela. Znečištěné pleny opláchněte před praním studenou vodou. Při ručním praní nejprve důkladně rozpusťte prášek ve vodě. Při praní plen a oblečení nastavte na pračce program opakovaného máchání. Dodržujte doporučení výrobce oblečení.

Pro úplný návod k použití viz obal.

Bezpečnostní varování: Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí vypláchněte proudem vody a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Zasaženou kůži omyjte velkým množstvím vody.

Složení

< 5 % aniontové povrchově aktivní látky, mýdlo, polykarboxyláty, parfémy 5 – 15 % kyslíkové bělící činidlo, neiontové povrchově aktivní látky 15 – 30 % zeolity