“Omlouváme se za technické potíže našeho webu. Usilovně na řešení pracujeme s poskytovatelem systémů. Aktuálně nejdou dokončovat objednávky a pro jistotu jsme omezili časy, ve kterých jde nakoupit v následujících hodinách. Ještě jednou se omlouváme!”

Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Somat Odmašťovací Gold gel do myčky (90 mytí) 1,8 l
-28%

Somat Odmašťovací Gold gel do myčky (90 mytí)

Somat Odmašťovací Gold gel do myčky (90 mytí)

1,8 l
Trvale výhodná cena %
359,90 Kč 499,90 Kč (199,94 Kč/l)
Popis produktu

Somat Gold multifunkční gel Anti-Grease s aktivním odmašťovacím účinkem. Neobsahuje fosfáty a je obohacen o sílu kyseliny citronové. Unikátní dvoukomorová lahev zaručí kombinaci dvou účinných receptur pro perfektní výsledek mytí a silné odmaštění nádobí.

Dávkování: Lehce zašpiněné nádobí 20ml*. Středně až velmi zašpiněné nádobí 30ml**. *odpovídá 45 dávkám **odpovídá 30 dávkám

V případě velmi tvrdé vody (>21°dH) doporučujeme použít Somat Gold Gel + Somat Oplachovač a Somat Sůl. Pro zjištění tvrdosti vody kontaktujte, prosím, Vašeho dodavatele vody.

Návod na použití: Nakloňte láhev tryskou směrem dolů a dávkujte přímo z láhve do dávkovače Vaší myčky na nádobí. Naplňte dávkovač gelem podle instrukcí pro dávkování.

Spotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby uvedeného na obale.

Bezpečnostní varování: Somat Gold Gel – prostředek na automatické mytí nádobí / gel. Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsahuje subtilisin, 5-chlor-2methyl-2H-isothiazol-3-on, 2-methyl-2H-isothiazol-3-on. Může vyvolat alergickou reakci.

Složení

<5% neiontové povrchově aktivní látky, polykarboxyláty, fosfonáty Enzymy, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, methylchloroi­sothiazolinone, methylisothia­zolinone Parfémy

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK