Farmářská Vejce ze dvora Sklizeno - volný chov

10 ks
Od českého farmáře
99,90 Kč 9,99 Kč/ks
Země původu: Česká republika,

Vejce netříděná z volného chovu přímo z farmy.

Čerstvá vejce, jakostní třída A. V balení jsou vejce různých velikostí (S,M,L) s celkovou min. hmotností 500 g. Označení 1 CZ - vejce nosnic ve volném výběhu. Vítěz testu A DOST!

Vejce pocházejí z farmy pana Alberta Bařice u Kroměříže, nebo z farmy Ekoagro ve Vážanech u Polešovic.

Použití

Vajíčka v kuchyni zaručeně patří mezi suroviny s velmi širokým použitím a jednoduchou přípravou. Vychutnat si je můžete samostatně na mnoho způsobů - vejce na tvrdo, nahniličko nebo volské oko. Udělat si také můžete omletu nebo oblíbená míchaná vajíčka, kdy je doplníte o šunku, sýr a zeleninu.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Vajíčka můžete využít v originálním receptu Plněná vejce nebo oblíbenou Vajíčkovou pomazánku.

VajíÄková pomazánka

O výrobci

Sklizeno je mladá společnost, která dbá na zdravý životní styl již od roku 2013. Cílem Sklizeno je nabízet svým zákazníkům výrobky, které odpovídají zdravému životnímu stylu. Produkty jsou vyrobeny podle tradičních postupů z kvalitních surovin a bez náhražek. Firma dále nabízí maso, koření, nápoje anebo zdravé snídaně ve formě müsli.

Skladování

Skladujte při nekolísavé teplotě 5–18 °C.

Výrobce

MyFoodMarket, s.r.o.
Březina 103
666 01 Březina
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 13 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vejce

Alergeny

Vejce
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.