Více za méně

Discreet

Discreet Multiform Waterlily Prodyšné Intimky

60 ks
 87,90 Kč 1,47 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Pro pocit svěžesti a krásy bez ohledu

Vyzkoušejte intimky Discreet Multiform Waterlily, které vám dodají příjemný pocit svěžesti a pomohou vám cítit se krásná bez ohledu na váš styl!

Vůně intimek Discreet Multiform Waterlily vám dodá příjemný pocit svěžesti a pomůže vám cítit se krásná bez ohledu na váš styl!

Tyto intimky umožňují pokožce v intimních partiích přirozeně dýchat a zajišťují tak až 12 hodin svěžesti a pohodlí. Jsou tak tenké, že je ani neucítíte. Navíc se díky svému flexibilnímu provedení přizpůsobí každému střihu spodních kalhotek. Ať už vám den přinese cokoliv, přizpůsobí se vašemu pohybu.

Použití

Používejte při menstruaci. 

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Související obrázek

Upozornění

Nesplachujte do záchodu. 

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké